گروه صنایع معدنی فولاد
 
ابراز تاسف از وعده‌های پوچ وزیر تعاون به بازنشستگان فولاد
بازنشستگان از دروغ و مدیریت ناکارآمد خسته‌اند
گروه صنایع معدنی >فولاد - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: باعث تاسف یک دولت است که وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رابطه با بزرگترین مشکل بازنشستگان فولاد یعنی عدم پرداحت حقوق معوق وعده‌های دروغین می‌دهد.
 
به گزارش ماین نیوز،محمدمهدی زاهدی با اظهار تاسف از وعده‌های پوچ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رابطه با عدم پرداخت حقوق معوق بهمن ماه بازنشستگان فولاد اظهار داشت: در نشستی که روز یکشنبه با ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شد، در همان نشست با میجانی رئیس کانون صندوق بازنشستگی فولاد استان کرمان تماس و ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به وی قول داد که اطلاع‌رسانی کنید تا فردا دوشنبه حقوق معوق بهمن ماه بازنشستگان فولاد پرداخت می‌شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در تماس‌های مکرری که روز دوشنبه بازنشستگان فولاد و صندوق بازنشستگی فولاد با من داشتند، اظهار داشتند که حقوقی به حساب بازنشستگان واریز نشده است و یاس و نامیدی دوباره به زندگی آنها برگشته است.

وی با اشاره به اینکه بازنشستگان فولاد از وعده‌های دروغین و مدیریت ناکارآمد مسئولان مربوطه خسته شده‌اند، بیان کرد: دست از وعده‌های دروغین خود بردارید و به کار خود خاتمه دهید در غیر این صورت سخت برخورد خواهیم کرد.

زاهدی با اشاره به اینکه امروز بزرگترین مشکل بازنشستگان فولاد عدم پرداخت حقوق معوق آنهاست، اظهار کرد: بازنشستگان فولاد که بهترین سال‌های زندگی خود را در اعماق تونل‌ها سپری کردند و امروز دچار بیماری‌های ریوی و تنفسی شده‌اند، با وعده‌های دروغین مسئولان مربوطه باید در پیش خانواده خود سرافکنده و شرمسار باشند و سال جدید را با آسودگی خاطر نتوانند آغاز کنند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۶
کد مطلب: 43082
 
مرجع : خبرگزاری فارس