گروه صنایع معدنی فولاد
 
شریفی در گفت‌وگو با ماین نیوز خبر داد:
اجرای پروژه آب و فاضلاب فولاد سبزوار توسط آبسان پالایش
گروه صنایع معدنی >فولاد - مدیر مناقصات و توسعه بازار شرکت آبسان پالایش گفت: ابلاغ پروژه سبزوار انجام شده است و پیش‌قراردادهای حقوقی و کاری امضا و به تائید مدیران شرکت رسیده است و در روزهای آینده پس از تکمیل تجهیز کارگاه، عملیات نهایی اجرای این پروژه از سری طرح‌های ملی فولاد آغاز خواهد شد.
 
میثم شریفی در گفت‌وگو با خبرنگار ماین نیوز افزود: آماده فاینانس پروژه‌های آب و فاضلاب هستیم و از آن استقبال می‌کنیم و راهکارها و مدل مالی جهت پروژه‌های EPCF قابل ارائه خواهد بود.

وی عنوان کرد: بیش از ۱۰ شرکت تراز اول مهندسی، تجهیزات و تکنولوگ آب و فولاد نظیر دانیلی، هیدروماتیک و ... همکار و جوینت شرکت آبسان پالایش هستند.

به گفته شریفی Reuse و استفاده مجدد از پساب صنعتی و افزایش راندمان در این بخش ضرورت واحدهای فولادی است.

مدیر مناقصات و توسعه بازار شرکت آبسان پالایش خاطرنشان کرد: پروژه‌های سنگان و شادگان با نهایی‌سازی مدارک و مهندسی تفصیلی مطابق با برنامه زمانبندی در حال انجام است.

به گزارش ماین نیوز، شرکت فنی مهندسی آبسان پالایش در صنعت آب ایران در زمینه بازیافت پساب‌های شهری و صنعتی، احداث مجتمع‌های آبشیرین کن و تصفیه‌خانه‌های آب و فاضلاب برای صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، معادن، فولاد، نیروگاه‌ها و … به صورت EPC فعال بوده و قادر است انواع پروژه‌ها را در قالب قراردادهای EPCF ، BOO و BOT اجرا کند‌.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۷
کد مطلب: 42942