گروه صنایع معدنی فولاد
 
جهانگیری مطرح کرد:
ثبات مدیران کارآمد واحدهای صنعتی عامل موفقیت و سودآوری
گروه صنایع معدنی >فولاد - معاون اول رییس جمهور: ثبات مدیران کارآمد در واحدها صنعتی عامل موفقیت و سودآوری است . اسحاق جهانگيري در مراسم افتتاح کارخانه فولاد يك ميليون و 300 تني چادرملو و نيروگاه 500 مگاواتی سيكل تركيبي مجتمع صنعتی چادرملو در اردکان یزد با تقدیر از عملکرد مهندس محمود نوریان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در اجرای طرح های توسعه بخش و تکمیل زنجیره تولید فولاد در این شرکت گفت: مديران فني و كارآمد كشور به عنوان سرمايه هاي انساني بي بديل محسوب می شوند. وی تصريح كرد: رفت وآمد دولت ها و قدرت گرفتن جريان سياسي نبايد باعث شود تا چنين مديراني از چرخه مديريتي كنار گذاشته شود.
 
به گزارش ماین نیوز، معاون اول رئيس جمهور با تقدير از اينكه چنين تغييرات مديريتي در دولت هاي دهم و يازدهم كمتر اتفاق افتاد و مديران فني و كارآمد مورداستفاده قرار گرفتند، اظهار كرد: يكي از مشكلاتي كه بسياري از واحدهاي صنعتي زيان ده با آن مواجه هستند مشكلات مديريتي است و برطرف كردن اين معضل، پيشرفت صنايع را به دنبال خواهد داشت.

وی در ادامه با تأكيد بر اينكه براي جذب سرمايه هاي خارجي و ايجاد رونق در اقتصاد كشور، حفظ ثبات اقتصادي و ثابت نگه داشتن شاخص هايي همچون نرخ ارز و تورم ضروري است، اظهار داشت: در سال هاي گذشته دولت تدبير و اميد تمام تلاش خود را جهت تحقق اين مهم به كار گرفته است.

وي در ادامه بابيان اينكه سياست ها خارجي و سياست هاي فرهنگي نيز از عوامل مهم و تأثيرگذار بر اقتصاد كشور است، ادامه داد: علاوه بر ايجاد شرايط تعامل سازنده با دنيا به منظور صادرات و فروش محصولات، جذب سرمايه و بهره گيري از فناوري هاي روز دنيا، امنيت داخلي نيز بايد فراهم باشد.

اين مقام مسئول در بخش ديگري از سخنان خود به اشاره به وضعيت معادن و صنايع معدني كشور، اظهار كرد: ايجاد صنايع در كنار معادن كه اكثراً در مناطق كمتر توسعه يافته كشور قرار داشتند، باعث رونق و شكوفايي در آن منطقه شده است.

جهانگيري معادن و صنايع وابسته به آن را از كانون هاي توسعه كشور دانست و عنوان كرد: نتيجه سياست هاي اتخاذشده در اين عرصه اين مهم بود كه توانستيم در حوزه هاي معدني و صنايع همچون فولاد در منطقه حرف اول را بزنيم و شاهد پيشرفت هاي قابل توجهي باشيم.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۵
کد مطلب: 42695