گروه صنایع معدنی سیمان
 
نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس:
کارخانه سیمان در مشگین‌شهر احداث می‌شود
گروه صنایع معدنی >سیمان - نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: با مشارکت سرمایه‌گذار دانمارکی کارخانه سیمان در مشگین‌شهر احداث می‌شود.
 
به گزارش ماین نیوز، ولی ملکی صبح امروز در جلسه تشریح وضعیت طرح‌های سرمایه‌گذاری در مشگین‌شهر اظهار داشت: با توجه به این که شهرستان مشگین‌‌شهر دارای ظرفیت‌های قابل توجهی در بخش‌های مختلف به ویژه گردشگری است استفاده از ظرفیت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در این زمینه مبنای کار قرار دارد.

وی افزود: باید توجه داشته باشیم که مشکل بیکاری در حال حاضر مهم‌ترین معضل شهرستان است بنابراین نیاز است در این زمینه ایجاد واحدهای اشتغال‌زا با همکاری بخش‌های خصوصی مبنای کار قرار گیرد تا بتوانیم در این زمینه موفق عمل کرده و با خدمات‌رسانی مطلوب به عموم مردم شاهد اشتغال‌زایی مطلوب در منطقه باشیم.

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: با مشارکت سرمایه‌گذار دانمارکی کارخانه سیمان در مشگین‌شهر احداث می‌شود که علی‌رغم این که راه‌اندازی این کارخانه توجیه اقتصادی ندارد ولی صادرات سیمان یکی از اهداف راه‌اندازی این کارخانه است که انتظار می‌رود خروجی‌های مناسبی به دنبال داشته باشد.

وی تصریح کرد: احداث این کارخانه سبب می‌شود که برخی از جوانان بیکار به صورت مستقیم و غیرمستقیم مشغول به‌کار شوند و تکمیل کارخانه کامیون‌سازی نیز در کنار این کارخانه می‌تواند تا حد قابل توجهی مشکل اشتغال را در منطقه برطرف کند که امیدواریم با اقدامات انجام یافته شاهد ریشه‌کن شدن بیکاری در منطقه باشیم و به تمامی اهداف خود در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم.

ملکی اظهار کرد: نیاز است مسئولان و بانک‌های عامل برنامه‌ریزی‌های مناسبی برای جذب سرمایه‌گذاران داشته باشند و زمینه رغبت آنان را فراهم کنند چرا که اگر سرمایه‌گذار مورد بی مهری قرار گیرد خود را کنار می‌کشد و این موضوع به ضرر منطقه و مردم خواهد بود که به همین منظور نیاز است در این زمینه برنامه‌ریزی‌های مناسب مبنای کار قرار گیرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۰
کد مطلب: 41991
 
مرجع : تسنیم