گروه معادن ساير حوزه ها
 
دبیر کارگروه شرایط ویژه آلودگی هوا اعلام کرد
توقف فعالیت معادن شن و ماسه، آسفالت و سیمان استان تهران تا چهارشنبه
گروه معادن >ساير حوزه ها - دبیر کارگروه شرایط ویژه آلودگی هوا با بیان اینکه تردد کامیون ها به جز کامیون های حمل سوخت و زباله در سطح شهر تا چهارشنبه ممنوع است، گفت: برخورد با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی نیز همچنان در دستور کار پلیس راهور قرار دارد.
 
به گزارش ماین نیوز، کیومرث کلانتری مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران و دبیر کارگروه شرایط ویژه آلودگی هوا در خصوص مصوبات این جلسه گفت: بر اساس مصوبات جلسه کارگروه، مهدهای کودک، پیش دبستانی و کلیه مقاطع تحصیلی مدارس استان تهران به غیر از شهرستان های دماوند، فیروزکوه و پردیس روز دوشنبه تعطیل خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل برای فردا و ممنوعیت فروش آرم طرح ترافیک روزانه از سوی شهرداری تهران تا روز چهارشنبه از دیگر مصوبات جلسه بود افزود: توقف فعالیت معادن شن و ماسه، آسفالت و سیمان در سطح کل استان تهران و محدودیت فعالیت های عمرانی نیز تا روز چهارشنبه اجرا می گردد.

کلانتری با بیان اینکه اورژانس تهران آمادگی کامل برای خدمات رسانی به شهروندان را خواهد داشت، تصریح کرد: برگزاری کلیه مسابقات ورزشی در فضای باز روز دوشنبه ممنوع است.
وی با اشاره به اینکه تردد کامیون ها به جز کامیون های حمل سوخت و زباله در سطح شهر تا چهارشنبه ممنوع می باشد، اظهار داشت:برخورد با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی نیز همچنان در دستور کار پلیس راهور قرار دارد.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران با بیان اینکه مصوب شد با مرخصی مادران شاغل در دستگاه ها موافقت گردد، گفت: افراد مبتلا به بیماری های قلبی و ریوی، کودکان و سالمندان از ترددهای غیرضروری در فضای باز خودداری کرده و سایر افراد نیز فعالیت های طولانی مدت را در فضای باز کاهش داده و از انجام فعالیت های ورزشی خودداری کنند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۱
کد مطلب: 41850
 
مرجع : خبرگزاری فارس