گروه معادن
 
قاضی‌پور:
احکام اعضای هیات تحقیق و تفحص از معادن صادر شد
گروه معادن - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: این تحقیق و تفحص از امروز شروع شده و زمان ۶ ماهه آن را نیز تمدید نمی‌کنیم.
 
به گزارش ماین نیوز، نادر قاضی‌پور درخصوص مشخص شدن اعضای هیات رئیسه تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص صدور مجوز واگذاری معادن و نظارت بر برداشت از منابع معدنی و وصول هزینه کرد حقوق دولتی در استان‌های کشور، اظهار داشت: احکام اعضای هیات تحقیق و تفحص از معادن صادر و اعضای هیات رئیسه آن نیز انتخاب شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بنده به عنوان رئیس هیات، مسئول پیگیر این تحقیق و تفحص هستم و اولین جلسه را در وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور معاون معدنی و 5 تن از مدیرکل‌های زیر مجوعه تشکیل شد و محل اتاق کارشناسا نیز تحویل گرفته شد، گفت: از مردم، شوراهای روستایی و مالکان معادن می‌خواهیم هر گزارش، مادرک و یا شکایتی که در خصوص معادن دولتی و غیر دولتی، در حال استخراج، ثبت و بهره‌برداری حوزه خود در خصوص موارد مختلف به دفتر اینجانب ارسال کنند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بیشتر تلاش ما این است که در این تحقیق و تفحص مشکلات قانونی، هیات وزیران و برخوردهای سلیقه‌ای را برطرف و اصلاح کنیم، ادامه داد: این تحقیق و تفحص از امروز شروع شده و زمان 6 ماهه آن را نیز تمدید نمی‌کنیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: به نمایندگان مردم 31 استان حکم می‌دهیم و تعدادی از این حکم‌ها نیز صادر شده تا در حوزه استانی خود مسائل مربوط به این تحقیق و تفحص را پیگیری کنند.

لازم به ذکر است اعضای هیات رئیسه تحقیق و تفحص به شرح ذیل است:

نادر قاضی‌پور رئیس، محمدعلی پور مختار نائب رئیس اول، عبدالله رضیان نائب رئیس دوم و اصغر مسعودی دبیر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۲
کد مطلب: 41436
 
مرجع : خبرگزاری خانه ملت