گروه صنایع معدنی فولاد
 
معاون وزیر نفت خبر داد:
امکان حضور کارکنان صنایع فولاد، ذوب آهن و برق در آزمون استخدامی وزارت نفت
گروه صنایع معدنی >فولاد - دکتر «کریم سلحشور» با بیان اینکه علاوه بر کارکنان شاغل در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، کارکنان شاغل در صنایع فولاد، ذوب آهن و صنعت برق هم می‌توانند در آزمون استخدامی وزارت نفت حضور یابند، گفت: در مجموع برای این دسته از دواطلبان سهمیه‌ای یک‌هزار و 50 نفره تعیین شده است.
 
به گزارش ماین نیوز، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت در تشریح شرایط کارکنان صنایع فولاد، ذوب آهن و برق برای حضور در آزمون استخدامی وزارت نفت، تصریح کرد: تمامی این دسته از داوطلبان باید دارای چهار سال سابقه کاری متوالی و مستمر متناسب با رشته تخصصی خود باشند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه این دسته از داوطلبان همچون کارکنان شاغل در شرکت‌های خصوصی و دولتی صنعت نفت باید شرایط تعیین شده برای معدل را داشته باشند، اظهار داشت: بر این اساس برای داوطلبان مقطع کارشناسی معدل نمره 14 و برای مقطع کارشناسی ارشد معدل نمره 15 در نظر گرفته شده است.

وی با یادآوری اینکه این دسته از داوطلبان برای حضور در آزمون علاوه بر شرط معدل و سابقه کاری باید چهار سال از اخذ مدرک تحصیلی آنها در مقطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد گذشته باشد، افزود: به عبارت دیگر باید داوطلبان تا پیش از 14 دی ماه 1392 مدرک تحصیلی خود را اخذ کرده باشند.

سلحشور خاطرنشان کرد: عملا شرایط کارکنان صنایع فولاد، ذوب آهن و برق هیچ تفاوتی با کارکنان شاغل در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ندارد.

مطابق با هماهنگی و توافق انجام شده بین وزارت نفت، سازمان سنجش و سازمان اداری و استخدامی کشور آزمون استخدامی داوطلبان واجد شرایط شاغل در صنعت نفت 14 دی ماه و ممتازان دانشگاهی 15 دی ماه برگزار خواهد شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۷
کد مطلب: 41263
 
مرجع : انرزی نیوز