گروه صنایع معدنی فولاد
 
بازنشستگان شرکت فولاد خوزستان خواستار پرداخت مطالباتشان شدند
گروه صنایع معدنی >فولاد - جمعی از بازنشستگان شرکت فولاد خوزستان روز یکشنبه با تجمع در مسجد ارشاد اهواز خواستار رسیدگی و پرداخت مطالبات خود شدند.
 
به گزارش ماین نیوز، حدود 30 نفر از بازنشستگان شرکت فولاد خوزستان با تجمع در مسجد ارشاد اهواز اعلام کردند صندوق بازنشستگی حقوق و مطالبات آنها را پرداخت نمی کند .

یکی از تجمع کنندگان که خواست نامش در خبر ذکر نشود بیان کرد: صندوق بازنشستگی فولاد خوزستان چهار هزار عضو دارد و 2 هزار نفر دیگر نیز در حال بازنشستگی و ملحق شدن به این صندوق هستند.
وی گفت: بازنشستگان فولاد خوزستان چندین مطالبه و خواسته دارند که تا کنون هیچ مسئولی حاضر به رسیدگی و پاسخگویی به این مشکلات نبوده است.

این بازنشسته شرکت فولاد خوزستان افزود: از جمله خواسته های اعضای این صندوق پرداخت به موقع حقوق بازنشستگان و پرداخت مطالبات چند ساله آن ها است.
این فرد عنوان کرد: صندوق بازنشسته فولاد خوزستان از سال 1392 از زیر پوشش وزارت صنعت، معدن و تجارت خارج شد و به بخش خصوصی واگذار شد و از همان زمان مشکلات این صندوق آغاز شد که به خصوصی شدن این صندوق نیز اعتراض داریم.

شرکت فولاد خوزستان بزرگترین عرضه کننده شمش فولاد و دومین قطب تولید فولاد خام در کشور است.
این شرکت با وسعت 3.8 کیلومتر مربع، در مجاورت شهر اهواز، مرکز استان خوزستان در غرب کشور، واقع شده است.
فولاد خوزستان اولین مجتمع تولید آهن و فولاد کشور به روش احیاء مستقیم و کوره قوس الکتریکی است که در 12 فروردین سال 1368 افتتاح شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۳
کد مطلب: 41225
 
۱ نظر
مرجع : خبرگزاری ايرنا
 


سید کریم تاج گردون
جای تاسف دارد که تعداد حاضران را 30 نفر ذکر کردید . البته احتمال میدهم منظورتان 300 نفر بوده ویک صفر اشتباها چاپ نشده .......
من یک عکس از داخل سالن دارم که نشان میدهد شما اشتباه زرگی در مورد تعداد حاضرین مرتکب شده اید (3728)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۸-۲۱ ۲۱:۴۶:۴۷