گروه اكتشاف و زمين شناسي
 
صدور مجوز برای اکتشاف معدن طلا، مس و روی در استان قزوین
گروه اكتشاف و زمين شناسي - در دیدار استاندار با معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط‌زیست کشور با تدوین برنامه جامع برای مهار ریزگردها هم‌چنین صدور مجوز برای اکتشاف معدن طلا، مس و روی در استان قزوین موافقت شد.
 
به گزارش ماین نیوز، «عبدالمحمد زاهدی» اظهار کرد: در دیدار با «عیسی کلانتری» معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط‌زیست کشور مباحث مختلفی از جمله مهار ریزگردها و استفاده بیشتر از ظرفیت معادن استان قزوین بحث و گفت‌وگو شد.

وی افزود: در این دیدار مقرر شد برنامه جامعی در خصوص مهار ریزگردها در استان قزوین با محوریت سازمان حفاظت از محیط‌زیست و همکاری سازمان مدیریت بحران کشور، سازمان جنگل‌ها و مراتع و استانداری قزوین تهیه و با جدیت بیشتری موضوع دنبال شود.

استاندار قزوین تصریح کرد: با توجه به این‌که استان قزوین از ظرفیت‌های خوبی در حوزه معادن برخوردار است در این دیدار مقرر شد سازمان محیط‌زیست در جهت اکتشاف و بهره‌برداری هر چه بیشتر این معاون همکاری بیشتری داشته باشد.

زاهدی خاطرنشان کرد: منطقه تاکستان از معدن طلا، مس و روی برخوردار است که در این دیدار سازمان محیط‌زیست، موافقت و همکاری خود را برای صدور مجوز جهت اکتشاف و بهره‌برداری این معادن اعلام کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۷
کد مطلب: 41120
 
مرجع : خبرگزاری ايسنا