گروه صنایع معدنی سیمان
 
شرکت سیمان خاش به عنوان واحد نمونه استاندارد انتخاب شد
گروه صنایع معدنی >سیمان - در مراسمی با حضور مقامات استانی از سوی اداره کل استاندارد استان سیستان بلوچستان شرکت سیمان خاش به عنوان واحد نمونه استاندارد در این استان انتخاب شد.
 
به گزارش ماین نیوز، مدیر عامل شرکت سیمان خاش سیستان و بلوچستان بیان کرد: شرکت سیمان خاش همانند سالیان گذشته موفق به دریافت تندیس و لوح افتخار به عنوان واحد نمونه استاندارد شد.

خسرو جامعی افزود: این مراسم با حضور مدیران شرکتهای تولیدی و صنعتی استان سیستان و بلوچستان در بندر چابهار برگزار شد.

وی ادامه داد: در این مراسم ضمن تقدیر از عملکرد مثبت شرکتها در رعایت استاندارد، از برگزیدگان در این حوزه تقدیر به عمل آمد و شرکت سیمان خاش به عنوان واحد نمونه استانی در سال 95 مفتخر به دریافت تندیس و لوح تقدیر از مدیر سازمان استاندارد شد.

جامعی با تبریک این موفقیت به مردم سیستان و بلوچستان و خاش یادآور شد: خداوند را شاکریم در سال های متوالی به همت کارگران و کارکنان سخت کوش شرکت سیمان خاش توانسته ایم در عرصه تولید و توجه به کیفیت، فروش و صادرات و استاندارد از عملکرد موفق خود در ابعاد استانی، منطقه ای و ملی دفاع کنیم.

مدیرعامل شرکت سیمان خاش سیستان و بلوچستان بیان کرد: حمایت های دولت، تعامل با نمایندگان مجلس و بهره گرفتن از ظرفیت ها و اتکا به توان نیروهای بومی به موفقیت های این شرکت کمک کرده است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۷
کد مطلب: 41081
 
مرجع : برنا