گروه صنایع معدنی سیمان
 
حسینی شاهرودی:
شرکت سیمان شاهرود با سرمایه مردم ساخته شد
گروه صنایع معدنی >سیمان - نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت سیمان شاهرود بیش از ۳۰سال قبل با سرمایه و پول مردم این شهرستان ساخته شد و باید قسمتی از منابع مالی این شرکت در شاهرود و برای مردم هزینه شود.
 
به گزارش ماین نیوز، سیدحسن حسینی شاهرودی در جمع خانواده بزرگ سیمان شاهرود با با بیان اینکه شرکت سیمان شاهرود با بیش از 30سال پیش با سرمایه مردم این شهرستان و مشکلات فراوان تأسیس شد گفت: این شرکت در آن زمان 8هزار سهام دار داشت که از هزار تومان تا یک میلیون تومان سرمایه گذاری کردند و این کارخانه راه اندازی شد.

وی اظهار کرد: این شرکت سهام دار و سرمایه گذار دانه درشت نداشت و مردم همین شهر بودند که با قرض، وام گرفتند ماهانه قسط وام را دادند تا سرمایه اولیه شرکت مهیا شده و به ثمر بنشیند و برای توسعه شهر، ایجاد اشتغال و تولید سرمایه در شهر مؤثر باشد.

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه شرکت سیمان شاهرود سهامی عام و بزرگترین واحد تولیدی شهرستان شاهرود است افزود: بعد از شرکت سیمان هنوز نتوانسته ایم واحد تولیدی بزرگتر یا در همین حد و اندازه در شهرستان داشته باشیم.

حسینی شاهرودی یادآور شد: شرکت سیمان شاهرود الگویی شد تا مردم بدانند که اگر همت و اراده کنند و مسئولانی باشند که مدیریت خوب داشته و قدردان همت و اراده مردم باشند می توان کارهای بزرگتری نیز انجام داد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به فعالیت های شرکت سیمان در عرصه های فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و ... بیان کرد: باید خدمات و فعالیت های این واحد بزرگ تولیدی به ویژه در حوزه ورزش وسیع تر شده و قسمتی از منابع مالی این شرکت در شهر هزینه شود چرا که این حق مردم است و اگر همین مردم نبودند 30 سال پیش این کارخانه احداث نمی شود.

عضو خانه ملت با تقدیر از موفقیت های تیم های مختلف ورزشی شرکت سیمان شاهرود در مسابقات مختلف کشوری و استانی گفت: سیمان شاهرود باید برنامه ها و فعالیت های ورزشی خود را بیشتر کرده و به دنبال بهانه ای باشد تا با اجرای برنامه هایی خاص عموم مردم در عرصه های ورزشی و سلامت حضور فعال تری نسبت به گذشته داشته باشد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۳
کد مطلب: 40880
 
مرجع : خبرگزاری خانه ملت