گروه صنایع معدنی فولاد
 
بازنشستگان صندوق فولاد خواهان پرداخت منظم مستمری خود هستند
گروه صنایع معدنی >فولاد - تعدادی از بازنشستگان فولاد خوزستان و مستمری بگیران صندوق فولاد، از بی ثباتی در پرداخت مستمری خود ناراضی هستند.
 
به گزارش ماین نیوز، تعدادی از مستمری بگیران صندوق بازنشستگی فولاد کشور که از بازنشستگان شرکت فولاد خوزستان هستند، از شرایط حاد پرداخت مستمری خود ناراضی بوده و خواهان ورود دولت جهت بهبود وضعیت خود شدند.

طبق گفته ی این افراد، صندوق بازنشستگی فولاد کشور در ماههای اخیر برای پرداخت مستمری آنان با مشکل روبرو بوده و این مشکل صندوق باعث گردیده تا گذران زندگی این بازنشستگان با مشکل مواجه شود.

آنان می گویند: نباید هر ماه برای دریافت مستمری خود دست به تجمع بزنیم، انتظار داریم که حقوق حقه و مطالبات معوقه و قانونی ما را به موقع و بدون استرس و بدون منت و معطلی پرداخت کنند، ما خواهان حفظ کرامت انسانی خود می باشیم.

لازم به ذکر است که تعدادی از این بازنشستگان در تاریخ یازدهم مهرماه، در مقابل استانداری خوزستان دست به تجمع زده بودند، ولی تا این لحظه به خواسته ی خود نرسیده اند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۳
کد مطلب: 40587
 
۱ نظر
مرجع : خبرگزاری ایلنا
 


حسین
باسلام.هرگزهم به خواسته خود نمیرسند چون مسؤلین صندوق اینکاره نیستند.نگاه به شکم ستبرشان بکنید.نمایندگان مجلس هم رییس جمهورهم رایش راگرفته تا چهار سال دیگر اسوده میخوابد.چون ما از گرسنگی بیداریم...بازنشسته فولاد (3702)
۱۳۹۶-۰۷-۱۸ ۱۱:۲۹:۴۴