گروه صنایع معدنی فولاد
 
مديرعامل فولاد مباركه مطرح كرد:
افزايش كمي توليد فولاد مبارکه با تأكيد بر افزايش كيفيت محصولات
گروه صنایع معدنی >فولاد - مديرعامل فولاد مباركه گفت: افزايش كمي توليد و افزايش كيفيت محصولات توليدي را باید در كنار هم پيش برد زیرا بی‌توجهی به کیفیت، علیرغم افزایش تولید به شدت بر سودآوری شرکت تأثیر خواهد گذاشت.
 
به گزارش ماین نیوز، بهرام سبحانی با اشاره به موفقیت‌های کسب شده در زمینه تولید 118 ذوب و سایر دستاوردهای این شرکت اظهار کرد: دستیابی به رکوردهای جدید با ارزش بوده و افزایش کمی تولید بدون افزایش کیفی و کاهش ضایعات مفهومی ندارد.

وی افزود: افزایش کمی تولید و افزایش کیفیت محصولات تولیدی را باید در کنار هم پیش برد زیرا بی‌توجهی به کیفیت، علیرغم افزایش تولید به شدت بر سودآوری شرکت تأثیر خواهد گذاشت.

مدیرعامل گروه فولاد مبارکه در خصوص ارزیابی خارجی پیش روی فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: از آنجایی که در ارزیابی خارجی، فولاد مبارکه با شرکت‌های خارجی مقایسه می‌شود، همه مدیران و مسؤولان واحدها باید ضمن اطلاع‌رسانی کافی در این خصوص، نقاط قوت و قابل بهبود شرکت را به صورت مدون تهیه کنند تا بتوانیم با هم‌زبانی گزارش خوبی را ارائه کنیم.

وی در همین راستا تصریح کرد: در فرایند انجام ارزیابی نقاط ضعف و قوت شرکت مطرح شده و تجاربی در این مسیر منتقل می‌شود و همچنین می­‌تواند منجر به بهبود مستمر و کسب جایگاهی بهتر برای سرآمدی شرکت شود.

سبحانی بر انجام کار ایمن تأکید کرد و گفت: همواره کار ایمن سرلوحه تمام فعالیت‌­های سازمان است، از این رو همه کارکنان باید در رعایت مسائل ایمنی و بازنگری دستورالعمل‌های مربوط به آن و همچنین آموزش و انتقال تجارب به کارکنان جدید، مسؤولیت‌پذیر باشند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۴
کد مطلب: 40544
 
مرجع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان