گروه معادن
 
اسماعیلی مطرح کرد؛
برنامه‌ریزی کمیته معدن مجلس برای برگزاری سلسله جلسات با فعالان بخش معدن
گروه معادن - رئیس «کمیته معدن کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی» از برنامه‌ریزی‌های این کمیته برای برگزاری سلسله جلسات با فعالان بخش معدن و صنایع معدنی کشور پس از تعطیلات مجلس خبرداد.
 
به گزارش ماین نیوز، داریوش اسماعیلی نماینده مردم سروستان، کوار و خرامه از برنامه‌ریزی‌های کمیته معدن کمیسیون صنایع و معادن مجلس برای برگزاری سلسله جلسات با فعالان بخش معدن و صنایع معدنی کشور پس از تعطیلات مجلس خبرداد.

وی افزود: فعالان بخش معدن شامل تشکل‌های معدنی به مانند اتاق بازرگانی، خانه معدن، انجمن زمین شناسی، انجمن معدن، انجمن سنگ، انجمن تولید کنندگان و صادر کنندگان سنگ آهن هستند که درجلسان کمیته معدن حاضر خواهند شد.

رئیس «کمیته معدن کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی» تصریح کرد: همچنین کمیته معدن در پی این سلسله نشست‌ها قرار است از معدنکاران شناخته شده در بخش خصوصی و همچنین نمایندگان بخش دولتی شامل معاون معدن وزارت صنعت، معدن و تجارت، معاون زمین شناسی این وزارتخانه و همچنین رئیس هیئت عامل ایمیدرو دعوت به عمل آورد.

اسماعیلی ادامه داد: هدف از برگزاری این سلسله نشست‌ها هماهنگی جهت پیگیری برنامه‌های استراتژیک در توسعه معدن با وزارت صنعت، معدن و تجارت است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۵
کد مطلب: 40088
 
مرجع : خبرگزاری میزان