گروه صنایع معدنی فولاد
 
حاجی‌دلیگانی مطرح کرد:
اختصاص ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای کسری حقوق بازنشستگان صندوق فولاد و ذوب‌آهن
گروه صنایع معدنی >فولاد - عضو «کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شواری اسلامی» گفت: مقرر شد آقای نوبخت در پی نامه‌ای به دولت هزار میلیارد تومان را برای کسری حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی صنعت فولاد و ذوب‌آهن مطالبه کند تا اینکه این مبلغ به صندوق بازنشستگی فولاد و ذوب آهن از طرف دولت پرداخت شود.
به گزارش ماین نیوز، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر با اشاره به جلسه‌ نمایندگان صندوق بازنشستگی صنعت فولاد و ذوب‌آهن با نمایندگان دولت مبنی بر حل موضوع به تعویق افتادن حقوق این بازنشستگان، گفت: این جلسه روز گذشته و با حضور اعضای صندوق بازنشستگی کشوری، تأمین اجتماعی و صنعت فولاد و نماینده آقای نوبخت در محل سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

وی تأکید کرد: در این جلسه مقرر شد تا آقای نوبخت در پی نامه‌ای به دولت هزار میلیارد تومان را برای کسری حقوق بازنشستگان صنعت فولاد و ذوب آهن مطالبه کند تا اینکه این مبلغ به صندوق بازنشستگی فولاد و ذوب آهن از طرف دولت پرداخت شود.

عضو «کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شواری اسلامی» تصریح کرد: همچنین مقرر شد تا ما به ازای پرداخت هزار میلیارد تومان به صندوق بازنشستگی فولاد و ذوب آهن به میزان این مبلغ اسناد مربوط به دارایی‌های صندوق در اختیار دولت قرار بگیرد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۸
کد مطلب: 40022
 
مرجع : خبرگزاری میزان