گروه معادن
 
ماين نيوز بررسی می‌كند:
افزایش قابل توجه پروژه‌های مدیریت مصرف آب اتوتک در ایران
گروه معادن - شرکت اتوتك همكاری‌های خود را در حوزه مديريت مصرف آب در واحدهای فرآوری مواد معدنی و فلزات ايران را افزايش داده است.
 
به گزارش خبرنگار ماین نیوز، ساخت فيلترها و تيكنرهای پيشرفته برای خط كنسانتره‌سازی مباركه در سنگان، تحويل مدار فيلتراسيون گندله‌سازی مادكوش، حضور جدی در مناقصات آبگيری باطله شركت‌های گل گهر، توسعه ملی و گهر زمين از جمله اين اقدامات بوده است كه در موارد اخير توجه به افزايش ساخت داخل با مديريت گروه صنعتي بازرگانی ايران اروپا، محسوس بوده است.

از آنجايی كه اتوتك يكی از شركت‌های متخصص در احداث واحدهای كنسانتره‌سازی و گندله‌سازی سنگ آهن در ايران محسوب می‌شود، همواره حساسيت خاصي بر نقش كيفيت آب در افزايش راندمان توليد داشته است.

در همين راستا نيز متخصصان شركت اتوتك طی چند روز اخير مذاكرات مختلفی را با امور متولی آب در شركت ملی صنایع مس ايران داشته‌اند و ضمن بازديد از سد باطله مجتمع مس سرچشمه، برنامه‌های جامع خود را جهت افزايش نرخ بازيابی و افزايش كيفيت آب، مطابق با استانداردهای روز جهان، ارائه كرده‌اند.

در حال حاضر اتوتك در پروژه‌های تغليظ ، ذوب، پالايشگاه و اسيد سولفوريك منطقه مس كرمان فعال است و براين اساس، سعي کرده نگاه جامع و در عين حال ريزبينانه‌ای به مقوله بحران آبی پيش‌رو در اين منطقه داشته است.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۹
کد مطلب: 39889