گروه معادن
 
معاون امور معادن استان ایلام خبر داد:
بهره مندی معادن ایلام از تسهیلات رونق تولید
گروه معادن - معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، تجارت استان ایلام از بهره مندی معادن ایلام از تسهیلات رونق تولید خبر داد.
 
به گزارش ماین نیوز، ولی باج امروز در جمع خبرنگاران از آغاز ثبت نام تسهیلات رونق تولید برای معادن در سال۹۶ در سامانه بهین یاب خبر داد.

وی اظهار داشت: تاکنون امکان پرداخت تسهیلات رونق تولید برای معادن وجود نداشته است، اما در حال حاضر این امکان بوجود آمده و معدنکاران می توانند برای دریافت آن ثبت نام کنند.

وی تصریح کرد: آن دسته از دارندگان پروانه بهره برداری معادن فعال یا غیر فعالی که در پنج سال گذشته سابقه تولید داشته اند و دارای پروانه الکترونیکی در سامانه کاداستر معادن هستند می توانند جهت ثبت نام برای دریافت این تسهیلات اقدام کنند.

باج ادامه داد: معدنکاران جهت ثبت نام در طرح رونق تولید می توانند به سامانه بهین یاب به نشانی www.behinyab.ir مراجعه کنند.

وی با اشاره به فراهم شدن زمینه بهره مندی معادن از این طرح افزود: علت این بهره مندی مشکلاتی از جمله کمبود نقدینگی، عدم داشتن سرمایه در گردش کافی و بالا بودن هزینه نگهداری ماشین آلات که در سال های اخیر معدنکاران با آن مواجه بوده اند، است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۱
کد مطلب: 39470
 
مرجع : خبرگزاری مهر