گروه معادن
 
رئیس اتاق بازرگانی تهران:
وزارت صنعت و معدن به شکل کنونی باقی می‌ماند
گروه معادن - رئیس اتاق بازرگانی تهران در مورد تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: خوشحالیم که با پیگیری‌ها و درخواست بخش خصوصی قرار شد که این وزارتخانه به همین شکل کنونی باقی بماند و دولت از تفکیک آن منصرف شد.
 
به گزارش ماین نیوز، مسعود خوانساری امروز در بیست و نهمین نشست هیات نمایندگان اتاق تهران که با حضور دو وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی و صنعت ، معدن و تجارت برگزار شد، گفت: کابینه دولت دوازهم بعد از چانه زنی‌های مختلف به مجلس معرفی شدند و ما هم بابت وزرای پیشنهادی به ویژه وزرای اقتصادی خوشحال هستیم.

رییس اتاق بازرگانی تهران در مورد تفکیک وزراتخانه صنعت، معدن و تجارت به دو بخش صنعتی و بازرگانی گفت: خوشحالیم که با پیگیری‌ها و همچنین درخواست بخش خصوصی قرار شد که این وزارتخانه به همین شکل کنونی باقی بماند و دولت از تفکیک ان منصرف شد.

خوانساری در مورد تک نرخی کردن ارز و اظهارات اخیر سیف در این باره گفت: این موضوع یکی از ضروری ترین مسایل اقتصادی کشور است و ما هم به جد تک نرخی کردن ارز را پیگیری می کنیم و در کنار ان باید به موضوعات مختلف از جمله یارانهه ها و نرخ سود بانکی و نرخ سپرده ها پرداخته شود چرا که هر چه دیرتر به این موضوعات پرداخته شود مشکلات اقتصادی بیشتری را ایجاد می کند.

رییس اتاق بازرگانی تهران با اشاره به قرداد بین رنو و شرکت های داخلی گفت این قرار داد بعد از توتال یکی از قرار دادهای خوب بود که امیدواریم مقدمه‌ای برای ورود سرمایه‌گذاری خارجی به کشور باشد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۵
کد مطلب: 39455
 
مرجع : خبرگزاری فارس