گروه معادن
 
رییس سازمان نظام مهندسی معدن کشور :
شریعتمداری یکی از مهره‌های خوبی است که از سوی رییس جمهوری انتخاب شده‌ است
گروه معادن - رییس سازمان نظام مهندسی معدن کشورگفت: آقای شریعتمداری یکی از صاحب‌نظران در بخش بازرگانی است و بدون شک اگر به بخش معدن ورود کند و از افراد با تجربه که بر بخش مسلط باشند استفاده کند به طور حتم، به موفقیت خواهد رسید.
 
به گزارش ماین نیوز، «نادعلی اسماعیلی دهج» با بیان این مطلب ، افزود: همچنین اگر در بخش صنعت نیز این موضوع از سوی وی لحاظ شود، در نهایت با حضور دو معاون قوی و باتجربه در بخش زیربنایی این وزارتخانه نتایج خوبی را برای دولت دوازدهم به همراه خواهد داشت.

به گفته اسماعیلی ؛ آقای شریعتمداری باید این موضوع را که معدن موتور حرکت این وزارتخانه بخش معدن است را مد نظر داشته باشد؛ زیرا اگر این بخش حرکت کند در نتیجه به دنبال آن نیز بخش صنعت و تجارت نیز به حرکت در می‌آید.

اسماعیلی دهج درباره اینکه حضور دکتر شریعتمداری در این وزارتخانه تا چه اندازه بر بخش معدن اثرگذار خواهد بود نیز اینگونه پاسخ داد: بخش معدن یک زنجیره بوده و تمام حلقه‌های آن از اکتشاف تا فرآوری و ایمنی باید مورد توجه قرارگیرد و همه آنها باید بر اساس اصول فنی و مهندسی باشد.

وی ادامه داد: تمام موارد یادشده در کنار توسعه بازرگانی در حوزه معدن باید از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت مورد توجه قرارگیرد تا در نهایت منجر به رشد این بخش شود.

وی با اشاره به اینکه آقای شریعتمداری یکی از مهره‌های خوبی است که از سوی رییس جمهوری انتخاب شده‌ است،یادآور شد : آقای شریعتمداری فردی بسیار باتجربه است و از فعالان بزرگ کشور از دوران انقلاب تا به امروز بوده و در بخش بازرگانی و اقتصاد کارکشته است.

رییس سازمان نظام مهندسی معدن کشور با اشاره به تجربه کاری خود، در باره حضور محمد شریعتمداری به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در کنار همه این موارد باید گفت آقای شریعتمداری فردی با اخلاق اسلامی است. همچنین با توجه به عملکرد وی به عنوان یکی از وزراء در دوره اصلاحات که کارها و مسئولیت‌ها را به کارمندان و بخش‌های زیرمجموعه خود تفویض می‌کرد، از تعامل و همکاریش با اعضای مجموعه خود خبر می‌دهد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۰
کد مطلب: 39451
 
مرجع : شاتا