گروه صنایع معدنی فولاد
 
فولادمبارکه زمان توزیع سود ۷۵۰ میلیارد تومانی را اصلاح کرد
گروه صنایع معدنی >فولاد - فولاد مبارکه بزرگترین شرکت بازار سهام ایران از لحاظ سرمایه اسمی زمان بندی توزیع سود ۷۵۰ میلیارد تومانی را اصلاح کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت فولاد مبارکه در حالی مجمع سالانه 28 تیر را با تصویب تقسیم سود 10 تومانی هر سهم (از سود 277 ریالی هر سهم و معادل 2.77 هزار میلیارد تومانی) برگزار کرده که زمان بندی توزیع سود 750 میلیارد تومانی را اصلاح کرد.

به این ترتیب طبق جدول زمان بندی " فولاد" که امروز در کدال منتشر شده، سهامداران حقیقی و صندوق های سرمایه گذاری از اول شهریور تا پایان سال می توانند با مراجعه به شعب بانک تجارت و ارایه مدارک و اعلام کد بورسی، این سود را دریافت کنند.

سود سهامداران حقوقی با کمتر از 100 میلیون سهم هم از ابتدای دی ماه و سود سهامداران بیش از 100 میلیون سهم نیز از اول اسفند تا پایان سال قابل دریافت خواهد بود.

براساس این گزارش، فولاد مبارکه با سرمایه 7.5 هزار میلیارد تومانی ، بزرگترین شرکت بازار سهام ایران از لحاظ سرمایه اسمی بشمار می رود و اخیرا" اولین و عظیم ترین پروژه گندله سازی شرق کشور را با سرمایه گذاری ۲.۵ هزار میلیارد تومانی و ظرفیت ۵ میلیون تنی را افتتاح کرده است.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۱
کد مطلب: 39434
 
مرجع : بورس پرس