گروه معادن سنگ و مصالح ساختمانی
 
حضور ۱۸ کشور در دهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ نیم‌ور محلات
گروه معادن >سنگ و مصالح ساختمانی - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت محلات گفت: 350 تاجر بین‌المللی از 18 کشور دنیا در بخش خریداران دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ نیم‌ور محلات حضور خواهند داشت .
 
به گزارش ماین نیوز، رضا ملکی افزود: از سال گذشته و پس از صدور مجوز نمایشگاه دائمی و بین‌المللی سنگ نیم‌ور محلات اقدامات زیر بنایی آغاز و رایزنی‌های مختلف توسط مجری نمایشگاه انجام گرفت که ماحصل این فعالیت‌ها منجر به افزایش فضای ناخالص نمایشگاه تا 90 هزار و فضای خالص تا 40 هزار متر مربع شد .

وی در خصوص سایر اقدامات گفت: ایجاد 5 هزار مترمربع سوله جدید، تکمیل ساختمان اداری، ورودی نمایشگاه و امکانات رفاهی از جمله پروژه‌های عمرانی شرکت نمایشگاهی یکتاسنگ در این دوره از نمایشگاه است.

ملکی از حضور معادن خارجی در این دوره از نمایشگاه خبر داد و افزود: برای اولین بار در کشور بهره برداران معادن از چهار کشور خارجی امسال برای حضور در نمایشگاه دهم اعلام آمادگی کرده‌اند، همچنین 350 تاجر از 18 کشور در بخش جذب خریداران امسال در نمایشگاه حضور خواهند داشت .

رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان محلات در پایان گفت: این نمایشگاه از 25 تا 28 مهرماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی سنگ نیم‌ور محلات برگزار خواهد شد .
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰
کد مطلب: 38845
 
مرجع : خبرگزاری ايسنا