گروه صنایع معدنی فولاد
 
صبح امروز انجام شد؛
تجمع کارگران صبا فولاد زاگرس مقابل استانداری چهار محال بختیاری
گروه صنایع معدنی >فولاد - صبح امروز (دهم تیرماه)، حدود ۱۲۰ کارگر اخراجی صبا فولاد زاگرس به همراه خانواده هایشان برای پی گیری وضعیت شغلیشان مقابل ساختمان استانداری چهار محال بختیاری تجمع کردند.
 
به گزارش ماین نیوز، به دنبال اخراج ۱۲۰ کارگر کارخنه صبافولاد در ابتدای تیرماه صبح امروز این کارگران به اتفاق خانواده‌هایشان مقابل استانداری چهارمحال و بختیاری تجمع کردند.

شماری از این کارگران یادآور شدند: از زمان اخراج این چندمین باری است که نقاط مختلفی همچون مقابل کارخانه و نهاد های مرتبط دولتی در شهر کرد تجمع می‌کنیم اما تا این لحظه هیچ پاسخی از سوی مسئولان و کارفرما به خواسته‌هایمان داده نشده است.

معترضان که طی ۱۰ روز گذشته بار‌ها پیگیر وضعیت شغلی خود بوده اند در خاتمه می گویند با گذشت ده روز هنوز موفق به بازگشت بکار سابقمان نشده ایم به همین دلیل امروز از مسئولان استانداری در چهار محال بختیاری می‌خواهیم به وضعیتی که ما کارگران صبا فولاد به آن دچاریم رسیدگی کند.

از قرار معلوم کارفرما این کارخانه که در شهر صنعتی سفید دشت شهرستان بروجن واقع شده در راستای کاهش هزینه تولید این تعداد از کارگران را تعدیل کرده است.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۵
کد مطلب: 38577
 
مرجع : خبرگزاری ایلنا