گروه صنایع معدنی
 
سهام توسعه صنایع معدنی امید روی میز فروش
گروه صنایع معدنی - قیمت پایه کل عرضه سهام کنترلی شرکت صنایع معدنی امید که از سوی کارگزاری بانک سپه با قیمت پایه 912 ریال به روی تابلو می‌رود رقمی در حدود یک‌هزار و 368 میلیارد ریال است و سپرده حضور در این رقابت 3 درصد از این مبلغ اعلام شده است.
 
به گزارش ماین نیوز، بازار سوم فرابورس ایران سه‌شنبه نهم خردادماه میزبان عرضه یکجای سهام کنترلی شرکت توسعه صنایع معدنی امید با قیمت پایه هر سهم 912 ریال است.

شرکت گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید نهم خردادماه در نظر دارد تعداد یک میلیارد و 499 میلیون و 988 هزار سهم معادل 99.99 درصد از سهام شرکت توسعه صنایع معدنی امید را به طور یکجا و شرایطی به صورت نقد یا نقد و اقساط از طریق عرضه در بازار سوم فرابورس به فروش برساند.

موضوع فعالیت شرکت توسعه صنایع معدنی امید در خصوص سرمایه‌گذاری در سهام و واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌ها یا سایر اوراق بهادار بوده و آخرین سرمایه آن یک‌هزار و 500 میلیارد ریال است.

قیمت پایه کل این عرضه که از سوی کارگزاری بانک سپه با قیمت پایه 912 ریال به روی تابلو می‌رود رقمی در حدود یک‌هزار و 368 میلیارد ریال است و سپرده حضور در این رقابت 3 درصد از این مبلغ اعلام شده است.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۸
کد مطلب: 37816
 
مرجع : سنا