گروه معادن ساير حوزه ها
 
ارتباطات؛‌ همگرایی و توسعه
ماین نیوز: «ارتباطات و روابط عمومی» در این سال‌ها مفهوم تازه و عینی به خود گرفته است. روز ۲۷ اردیبهشت به پاسداشت چنین رویدادی می‌توان نگاهی کوتاه به مقوله ارتباطات داشت. ایرانیان مدتی است تجربه‌ای نو از مفهوم روابط پیدا کرده‌اند و به نوعی آن را زندگی کرده‌اند.

مردان دیپلماسی این سرزمین با پشتیبانی رهبر معظم انقلاب، تدبیر دولت و حمایت‌های مردمی، با بهره‌گیری از هنر ارتباطات، گذر از شرایط دشوار و رسیدن در جاده امید را به معرض نمایش‌گذاردند و این مفهوم دوباره وارد اذهان شد که انسان به طور ذاتی موجودی اجتماعی آفریده شده و در سایه تعامل است که می‌تواند به خواسته‌ها و منافع خود یا ملت خویش دست یابد. این سازمان نیز با وجود اینکه با انبوهی از چالش‌ها مواجه بود، تعامل و ارتباط درون سازمانی و درون بخشی را در پیش گرفت به طوری که توانست در تعامل با بخش توانمند داخلی، نه تنها طرح‌های به جا مانده از مدیریت پیشین را جانی دوباره بخشد که با اعتماد به بخش خصوصی، مسیر توسعه و آبادانی را هموار سازد.

نوع ارتباط دو سویه‌ای که بین این سازمان و شرکت‌های خصوصی و همزمان؛ رسانه‌های جمعی ایجاد شد، همگرایی برای گذر از مشکلات گذشته پدید آورد و انرژی گسترده‌ای را آزاد کرد.روز ارتباطات و روابط عمومی، لحظات نیکویی را یادآوری می‌کند که ما باید در کنار یکدیگر و با هم‌افزایی به مصاف سختی‌ها برویم.این روز را به همه فعالان عرصه ارتباطات در سیاست خارجی و داخلی و نیز اصحاب رسانه‌ها و روزنامه‌نگاران ارجمند که سهم بالایی در موفقیت‌ها داشته‌اند، تبریک می‌گویم و از پروردگار متعال، خواهان نیک‌روزی برای سرزمین عزیز ایران هستم.مهدی کرباسیان
معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایمیدرو
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۹
کد مطلب: 37804
 
مرجع : روزنامه گسترش صمت