گروه صنایع معدنی فولاد
 
توضیحات استاندار اصفهان درباره نحوه برداشت فولاد مبارکه از زاینده‌رود
گروه صنایع معدنی >فولاد - استاندار اصفهان با اشاره به انتقادات صورت گرفته درباره برداشت فولاد مبارکه از زاینده‌رود گفت: فولاد مبارکه برداشت جدیدی از زاینده‌رود نمی‌کند و تنها موضوع، تغییر و اصلاح سیستم برداشت آب فولاد است.
 
به گزارش ماین نیوز، رسول زرگرپور با اشاره به بحث‌های مطرح شده درباره نحوه برداشت آب فولاد مبارکه و انتقاداتی که از سوی کشاورزان اصفهان نسبت به این موضوع مطرح شده، اظهار داشت: فولاد مبارکه پیش از این نوعی سیستم برداشت آب داشت و در این زمینه به شرکت اجازه داده شد که این سیستم را اصلاح کند اما من اعلام کرده بودم فعلاً اقدامی در این زمینه صورت نگیرد تا شرایط را بررسی کنیم.

وی با بیان اینکه باید در این زمینه با همه ذی‌نفعان هماهنگی لازم را انجام دهند، تصریح کرد: تاکنون این هماهنگی صورت گرفته نشده و باید در این زمینه اقدام صورت گیرد.

استاندار اصفهان تصریح کرد: این اتفاق تنها نوعی اصلاح سیستم برداشت آب از رودخانه بوده و همچون برداشت‌های جدید صورت گرفته در بالادست نیست. به همین دلیل اطلاع‌رسانی لازم در این زمینه به انجمن‌های کشاورزان شهرستان اصفهان صورت گرفت و آنها در این زمینه قانع شدند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۴
کد مطلب: 37141
 
مرجع : خبرگزاری تسنيم