گروه معادن
 
شرکت معدن‌کار چینی در تهران دفتر دایر کرد
گروه معادن - شرکت تکنولوژی و تجهیزات معدن ژینهای چین، که در زمینه ارائه خدمات مهندسی فرآوری مواد معدنی، تامین تجهیزات و خدمات ساخت فعالیت دارد اعلام کرد که دفتر نمایندگی خود را در تهران افتتاح کرده است.
به گزارش ماین نیوز، شرکت تکنولوژی و تجهیزات معدن ژینهای چین، که در زمینه ارائه خدمات مهندسی فرآوری مواد معدنی، تامین تجهیزات و خدمات ساخت فعالیت دارد اعلام کرد که دفتر نمایندگی خود را در تهران افتتاح کرده است.

این شرکت تاکنون بیش از 500 پروژه فرآوری مواد معدنی را در کشورهای چین،روسیه، جنوب شرق آسیا، آسیای میانه، آفریقا و سایر کشورها اجرا کرده و از تجربه بالایی در زمینه طراحی معدن و مدیریت پروژه برخوردار است.

به گفته یولاندا کو، سخنگوی شرکت ژینهای، این شرکت قصد دارد خدمات فرآوری مواد معدنی به معدن داران ایرانی ارائه کند و این خدمات شامل طراحی و تحقیقات معدن، تولید تجهیزات و خرید خدمات و همچنین اجرا و تحویل خواهد بود.

شرکت ژینهای با دارا بودن تکنولوژی پیشرفته فرآوری سنگ طلا می تواند به حداکثر نرخ بازیابی طلا دست یابد. به علاوه، تجربه بالای این شرکت در مناطق آفریقا و آسیای میانه می تواند به کاهش هزینه های عملیاتی در اکثر پروژه ها و تضمین سود اقتصادی مشتریان از طریق صرفه جویی در مصرف آب و انرژی و کاهش تولید آلایندگی کمک کند.

به گزارش ترید عربیا، از این رو، ورود شرکت ژینهای به بازار ایران فرصتی مناسب برای معدن داران این کشور خواهد بود تا بتوانند از انتخاب های بیشتر و تجربه های جدیدی بهره مند شوند.
تاریخ انتشار : جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۳
کد مطلب: 34772