گروه معادن سرب و روی
 
ایرج احمدی خبر داد:
تور صنعتی مجتمع سرب و روی و معدن انگوران برگزار شد
گروه معادن >سرب و روی - معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان از برگزاری تور صنعتی بازدید از مجتمع سرب و روی انگوران و معدن انگوران خبر داد.
 
به گزارش ماین نیوز، ایرج احمدی در بازدید تور صنعتی از مجتمع سرب و روی و معدن انگوران، گفت: جمعی از مدیران و کارکنان واحدهای صنعتی و نیز مدیران واحدهای مشاوره ای از مجتمع سرب و روی و معدن انگوران بازدید کردند.

این مقام مسئول صنعتی در استان زنجان، هدف از برگزاری این تور صنعتی را آشنایی واحدهای صنعتی با تامین کنندگان مواد اولیه عنوان و تصریح کرد: ارتباط خوشه‌ای برای هر دو بخش مفید و سودمند است و اگر این حقیقت توسط هر دو بخش درک شود، توسعه صنعت با حداکثر سرعت انجام خواهد شد.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان اظهار داشت: در سال‌جاری برگزاری 17 تور صنعتی جزو برنامه های پیش بینی شده شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان است.

احمدی اضافه کرد: با برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های انجام شده سال‌جاری تا به امروز، سه تور صنعتی برگزار شده است.

وی هدف اصلی از برگزاری تورهای صنعتی را آشنا شدن واحدهای صنعتی با تامین‌کنندگان مواد اولیه، صنایع بزرگ و مختلف کشور، آشنایی مدیران واحدهای صنعتی با یکدیگر، ایجاد انگیزه برای رقابت، ارتباط نزدیک واحدها با دیگر واحدهای صنعتی کشور، استفاده از تجارب واحدهای صنعتی بزرگ وغیره عنوان و تصریح کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان سالانه تورهای متعددی را با هدف‌های مختلف برگزار می‌کند و تا پایان سال‌جاری نیز برگزاری 14 تور صنعتی دیگر جزو برنامه‌های این شرکت است.

این مقام مسئول در پایان سخنان خود اظهار داشت: امیدوارم با اجرای چنین برنامه‌هایی سرمایه‌گذاران و مدیران واحدهای صنعتی با تکنولوژی‌های جدید آشنا شده و تعامل و روابط کاری آنها با صاحبان صنایع موفق در نقاط مختلف کشور گسترش یابد و به تبع آن شاهد پیشرفت صنعتی و توسعه پایدار استان زنجان باشیم.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۷
کد مطلب: 34162
 
مرجع : خبرگزاری ایلنا