گروه معادن سرب و روی
 
/اختصاصی ماین نیوز/
اعلام رسمی پیروزی کنسرسیوم مبین در فرخوان سرمایه‌گذاری معدن مهدی آباد
گروه معادن >سرب و روی - مدیر مجتمع سرب و روی و باریت مهدی آباد در نامه‌ای خطاب به مدیرعامل شرکت راهسازی و معدنی مبین رسما کنسرسیوم مبین را برنده فراخوان سرمایه‌گذاری در پروژه احداث و بهره‌برداری کارخانجات فراوری معدن سرب و روی مهدی آباد اعلام کرد.
 
به گزارش خبرنگار ماین نیوز، متن کامل نامه مهدی صفری خطاب به بهرام شکوری به شرح زیر است:

احتراما پیرو فراخوان سرمایه گذاری شماره 95/40/128 سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با موضوع احداث و بهره‌برداری کارخانجات فراوری معدن سرب و روی مهدی آباد (به شرح مندرج در اسناد فراخوان) به استحضار می‌رساند، به استناد صورتجلسه شماره 44/ص ک مورخ 95/5/24 کمیسیون معاملات ایمیدرو، کنسرسیوم به رهبری شرکت راهسازی و معدنی مبین که مطابق مشارکت نامه رسمی ارائه شده مشتمل بر شرکت‌های راهسازی و معدنی مبین، مهندسی کاهنربا، انجمن صنایع سرب و روی ایران، آریا جنوب ایرانیان، توسعه فرآوری مس مسکنی، معادن سرمک، برنده فراخوان سرمایه‌گذاری مذکور می‌باشد.

بنابراین به استناد ماده 7-3 دستورالعمل فراخوان سرمایه‌گذاری، کنسرسیوم مبین از تاریخ ابلاغ این نامه می‌بایست حداکثر ظرف مدت یکماه نسبت به ارائه ضمانتنامه و امضا قرارداد اقدام نماید. بدیهی است در غیر این صورت مطابق ماده مذکور اقدام خواهد شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۹
کد مطلب: 33733