گروه تجهيزات و ماشين آلات
 
مدیر توسعه منطقه‌ای سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران خبر داد
تولید ماشین آلات معدنی استان خراسان جنوبی توسط ایدرو
گروه تجهيزات و ماشين آلات - مدیر توسعه منطقه‌ای سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: بررسی و مطالعه فنی و اقتصادی تولید ماشین آلات معدنی در استان خراسان جنوبی به این سازمان واگذار شد.
 
به گزارش ماین نیوز، عزیز محمدی مدیر توسعه منطقه‌ای سازمان گسترش با اعلام اینکه در راستای ایفای نقش سازمان‌های توسعه‌ای در استان های کمتر توسعه یافته و همچنین تحقق مصوبات سفر نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان خراسان جنوبی، سرمایه گذاری‌ جدید صنعتی و معدنی در این استان مورد بررسی قرار گرفت، افزود معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت همراه با مدیران تخصصی استان و سازمان گسترش، طرح هایی را جهت بهره‌گیری کارآمدتر و موثرتر از ظرفیت ها و پتانسیل های بالای این استان ارائه نمودند.

مدیر توسعه منطقه ای سازمان گسترش اظهار داشت در این طرح ها، توسعه معدنی استان خراسان جنوبی با مشارکت سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران و حضور پر رنگ و پیشتازانه بخش خصوصی مورد تاکید قرار گرفت و در این راستا مقرر شد بررسی فنی و اقتصادی در مورد طرح تولید ماشین آلات معدنی این استان از طریق سازمان گسترش انجام شود.

عزیزمحمدی با برشمردن مزیت‌های قانونی که شامل حال این استان از جمله معافیت مالیاتی 13 ساله، پایین بودن نرخ تسهیلات صندوق توسعه ملی و همچنین حمایت های موثر مسئولان استانی از طرح های سرمایه گذارانه،‌ بر لزوم تشویق سرمایه‌گذاران و کارآفرینان و ضرورت اهتمام آنان جهت سرمایه گذاری در این استان ، تاکید کرد.

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از سرمایه گذاری بخش خصوصی و غیر دولتی حمایت نموده و در صورت علاقه مندی آنان می تواند تا 49 درصد در پروژه ها مشارکت نماید.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۶
کد مطلب: 33672
 
مرجع : خبرگزاری فارس