گروه معادن
 
افتتاح مرکز همکاری های اقتصادی ایران و اروپا در برلین
گروه معادن - مرکز همکاری های اقتصادی ایران و اروپا با حضور مهندس محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت معدن و تجارت و رییس هیات عامل ایمیدرو در برلین پایتخت آلمان افتتاح شد.
 
به گزارش ماین نیوز، این مرکز در نخستین بخش از سفر مقامات بلند پایه ایران به آلمان راه اندازی شد که در آن رییس و اعضای اتاق بازرگانی ایران، رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران شرکت های ایرانی نیز حضور دارند. «مرکز همکاری های ‏اقتصادی ایران و اروپا» (Iran Europe Business Center) دارای مساحت یک هزار متر مربعی است که در یکی از طبقات آن «اتحادیه بازرگانی خاورمیانه و ‏خاورنزدیک آلمان»(NOMUV) قرار دارد. مرکز همکاری های اقتصادی ایران اروپا در برلین با سرمایه گذاری شرکت ایرانی- آلمانی اسکوتک متعلق به ایمیدرو ایجاد شده است.

رییس هیات عامل ایمیدرو نیز در مراسم افتتاح این مرکز درباره ویژگی های این مرکز گفت: این مجموعه توسط بخش خصوصی اداره می شود و قرار است در خدمت توسعه روابط اقتصادی و تجاری ایران و اروپا قرار گیرد. مهدی کرباسیان با بیان اینکه خرید ساختمان در 6 ماه گذشته صورت گرفت تصریح کرد: در این مدت برنامه ریزی های لازم برای بهره برداری مناسب در جهت افزایش همکاری های اقتصادی ایران و اروپا انجام شد و اکنون آماده ارایه خدمات به شرکت های دو طرف است.

وی درباره امکانات این مجموعه گفت: مرکز همکاری های اقتصادی ایران و اروپا، از 32 اتاق تشکیل شده که اتاق های کاری موقت، ملاقات، جلسات، ارایه برنامه و طرح (Catalog Show) و ... است.
کرباسیان افزود: ارایه بانک جامع صنعتی، معدنی و تجاری و همچنین سرمایه گذاری ایران از امکانات این مجموعه به شمار می آید.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۳
کد مطلب: 32542