گروه صنایع معدنی سیمان
 
اکبر مجیدپور مدیرعامل سیمان تهران شد
گروه صنایع معدنی >سیمان - مدیرعامل شرکت سیمان تهران تغییر کرد.
 
به گزارش خبرنگار ماین نیوز، براین اساس هیات مديره شركت سيمان تهران در جلسه مورخ 20 آبان ماه با قدرداني از زحمات داوود مختارپور مديرعامل سابق شركت، اكبر مجيدپور را به عنوان مديرعامل گروه سيمان تهران انتخاب کرد.

اكبر مجيدپور، فارغ‌التحصيل رشته مهندسي برق از دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي در سال 1363 است. از جمله سوابق كاري او مي‌توان به رئيس برق شرکت هپکو اراک از سال 1361 تا 1365 اشاره كرد.

او به عنوان يكي از يادگاران دفاع مقدس تا سال 1370 مسئولیت اجرایی یکی از پروژه‌های نظامی کشور را در پژوهشکده علوم دریایی دانشگاه صنعتی اصفهان به عهده داشت و پس از به نتيجه رسيدن آن در سال 1370 وارد صنعت سيمان شد.

آغاز به فعاليت وی در صنعت سيمان با سيمان اصفهان بود. او تا سال 1376 قائم مقام و عضو هیات مدیره موسسه خيريه علي و حسين همدانيان و قائم مقام و عضو هیات مدیره سیمان اصفهان بود. همچنین بطور همزمان مدیرعاملی سیمان سفید بنوید را تا سال 1373 عهده‌دار بود.

وی در سال 1376 با همکاری دیگر اعضای کمیته راهبری که در وزارت معادن وقت تشکیل شد، پیگیر تاسیس شرکت توسعه معادن روی ایران شد و پس از تشکیل آن تا سال 1382 به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره آن شرکت فعالیت می‌کرد تا اینکه با افتتاح کارخانه سیمان داراب به عنوان مديرعامل انتخاب شد.

مجيدپور بيش از 11 سال مسئوليت راهبري سيمان داراب را بر عهده داشت. مجيدپور پس از سيمان داراب در اواخر دي ماه 1393 به عنوان مديرعامل و عضو هيات مديره شركت سيمان هگمتان انتخاب شد.

در بخشي از حكم اکبرپور كه از سوي سيدمحمد اتابك، مديرعامل هلدینگ گسترش صنایع معدنی كاوه پارس در تاريخ 23 آبان ماه صادر شده آمده است: «اميد است با اتكال به خداوند متعال و استفاده بهينه از توانایي‌هاي مديران و كاركنان محترم آن شركت با بهره‌مندي از اخلاق و ارزش‌هاي اسلامي در پيشبرد اهداف و سياست‌هاي محوله به ويژه مديريت بهينه اقتصادي اهتمام ورزيده و با همت، تلاش و مشاركت جمعي، به ايجاد روند بهبود از طريق پايش مستمر شاخص‌هاي اقتصادي دست يابيد. بديهي است براي رسيدن به اين هدف، پرهيز از توسعه ساختار اداري و توجه به چابك‌سازي شركت، هم‌افزايي بين شركت‌هاي مجموعه با رعايت اصل رقابت‌پذيري، رعايت حقوق ذينفعان به ويژه حقوق مالكانه، اعمال كنترل‌هاي لازم براي پيشگيري هرگونه فساد و نظارت مستمر بر سلامت مجموعه مي‌بايست مدنظر قرار گيرد. از خداوند سبحان توفيق روزافزون براي جنابعالي را مسئلت دارم.»
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۰
کد مطلب: 29223
 
۲ نظر
 


دکتر مهدی عبدی
عرض ادب...
احتراما شرکت ما در حوزه ی مهندسی عمران و معدن(استخراج-دپو و حمل مواد معدنی) فعال می باشد...با توجه به توان فنی و با عنایت به "تملک" ۵۰ دستگاه ماشین آلات سنگین معدنی،آماده همکاری با آن شرکت محترم می باشیم.با سپاس
09122644270 (3398)
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۰۳:۱۹:۵۵
 
ده روز چک ما منتظر امضای ایشونه
عین خیالش هم نیست (3414)
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۸-۱۸ ۱۶:۳۷:۳۱