گروه معادن سنگ آهن
 
ملاحسین آقا از گل گهر رفت
گروه معادن >سنگ آهن - حسین ملاحسین آقا از سمت مدیرعاملی شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر استعفا داد.
به گزارش ماین نیوز، بررسی ها نشان می دهد 11 روز است که حسین ملاحسین آقا از مجموعه گل گهر رفته و کسی هنوز جایگزین وی در شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر نشده است.

هر چند خروج او از گل کهر یکباره بوده اما گفته های خود ملاحسین آقا صحت این موضوع را تایید می کند.

حسین ملاحسین آقا در این خصوص گفت: از تاریخ 6 مردادماه دیگر به شرکت نرفته‌ام.

او همچنین در پاسخ به اینکه آیا خروج وی دلیل خاصی هم داشته است، گفت: خودم فکر می کنم نیاز به یک تغییر داشتم و با توجه به اینکه 6 سال در گل گهر فعالیت داشتم، احساس می کنم کافی است.

مدیرعامل سابق شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر همچنین گفت: خصوصیتی که خودم دارم این است که هر پنج یا 6 سال دوست دارم جابه‌جایی داشته باشم و با مسائل تازه و تجربه های جدید روبرو شوم. ضمن اینکه بالاخره یک نیرو جوانی هم پس از من مشغول به کار می شود.

به گفته وی فعلا جایگزین برای مدیرعاملی شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر مشخص نشده، اما این انتظار وجود دارد که توجه به نقش شرکت توسعه آهن وفولاد گل گهر در توسعه صنعت فولاد و سنگ آهن کشور فرد مناسبی در این سمت منصوب شود.

براساس این گزارش حسین ملاحسین آقا در کارنامه خود مدیرعاملی معادن و فلزات، رییس هیات مدیره بورس کالا نیز هم داشته است. بررسی ها حاکی از آن است که فولاد مبارکه اصفهان هم در زمان ملاحسین آقا تلاش بسیاری کرد تا سهامدار دوقلوهای سنگ آهنی شود اما بعدها با به نتیجه نرسیدن مذاکرات فولاد با امید و معادن و فلزات، مبارکه ناچار به خرید 17 درصد سهام «ومعادن» شد تا به صورت غیرمستقیم در دوقلوهای سنگ آهنی دارای مالکیت و نفوذ شود.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۲
کد مطلب: 26709
 
مرجع : اقتصادنیوز