گروه صنایع معدنی فولاد
 
ربیعی:
معوقات بازنشستگان صندوق فولاد به زودی پرداخت می‌شود
گروه صنایع معدنی >فولاد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در حال حاضر بازنشستگان صندوق فولاد، یک ماه معوقه دارند که انشاله به زودی آن را دریافت خواهند کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، علی ربیعی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه معاون امور فرهنگی و اجتماعی این وزارتخانه درباره پرداخت معوقات بازنشستگان صندوق فولاد و تغییر وضعیت این صندوق گفت: صندوق از ابتدا نامناسب طراحی شده و من احساس مسئولیت کرده و آن را تحویل گرفتم تا بتوانیم مشکلاتش را حل کنیم.

ربیعی اظهار کرد: به مرور در حال پرداخت معوقات هستیم. در حال حاضر بازنشستگان این صندوق یک ماه معوقه دارند که انشاله به زودی آن را نیز دریافت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه این صندوق از اساس مشکلات زیادی داشته و سعی بر جبران آن داریم، خاطرنشان کرد: باید دست به دست دهیم تا مشکلات و عقب‌ماندگی‌های آن را جبران کنیم.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۱
کد مطلب: 26560
 
۱۶ نظر
 


بازنشسته بی حقوق
حقوق خرداد و تیر را نداده تا دوهفته دیگه مرداد راهم طلبکار میشیم اون وقت میگه یکماه !!!!!! (1797)
۱۳۹۴-۰۵-۱۱ ۱۶:۵۳:۰۴
 
بچه گول می زنی خوش به حالت ، از سال 88 تا حالا بدهکارید، هنوز فیش حقوق تیر ماه ما را نگرفته ای ، همه اش هم از همین حرفها زدی ، کو اقدام مثبتت ، اینبار اونبار های دیگر نیست تکلیف مارا با خودت روشن کن .افطاری به کی می دادی ، از جیب کی می دادی ، آنوقت ما از گرسنگی داشتیم می مردیم . کارمندات مردند یک فیش حقوقی را سر ماه تهیه کنند؟ بخدا خوب روت می شد دیگر حرف بزنی . (1798)
۱۳۹۴-۰۵-۱۱ ۱۷:۰۲:۰۵
 
هر وقت گفت بزودی سه ماه دیگر پرداخت خواهد کرد (1799)
۱۳۹۴-۰۵-۱۱ ۱۷:۰۹:۴۶
 
ناشناس
ای بابا شما هم ا ز روز اول همش وعده سر خرمن داده اید در ضمن توی سیستم کاریت پارتی بازی نکن فک و فامیلت راهم توی کارات دخالت نده دو سال دیگه پرونده کارات رو میشه مثل دولت گذشته ... (1803)
۱۳۹۴-۰۵-۱۲ ۰۰:۱۰:۵۸
 
بازنشسته
افاى محترم کم دروغ بگو خشکسالى بخاطر دروغ شماست کى شما معوقات را پرداخت کردى که در رسانه اعلام مىکنى (به تدرىج) ىا معنى پرداخت را نمى دانى ىا معوقه خجالت از دست شما خجالت مىکشد (1805)
Kuwait
۱۳۹۴-۰۵-۱۲ ۰۲:۲۱:۰۲
 
بازنشسته اصفهانی
و انشاالله شما هم به زودی استیضاح میشوی تا ما به حقوق خرداد و تیر مان برسیم (1814)
۱۳۹۴-۰۵-۱۲ ۱۳:۳۸:۵۶
 
علیرضا
نترس مجلس هم با اینا دستشون تو یه کاسه اس (1822)
United States
۱۳۹۴-۰۵-۱۴ ۱۰:۵۸:۵۹
 
اقای وزیر یا ریاضیات جنابعالی ضعیف است یا اطلاعات غلط دریافت میکنید کجا یک ماه تاچند روز دیگر میشود سه ماه شما که می فرمایید دغدغه بازنشستگان را دارید تحقیق بفرمایید (1815)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۱۲ ۱۵:۲۳:۱۹
 
شما از صبر و متانت مردم سو استفاده میکنید هر وقت کم اوردید از مردم مایه کذاشتید چی شد مگر بازنشستگان فولاد جز این مردم نیستند مگر اینان نبودند که ازجان و جوانی خود گذشتند تا حیثیت این مملکت حفظ بشه حالا سزاوار این عمل هستند سه ماه حقوق دریافت نکنند ای ننگ بر شما (1816)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۱۲ ۱۵:۳۴:۱۹
 
بازنشسه
اىنها همه باهم هم پىاله هستند اساسا قرار بر اىن نبوده ونخواهد بود که قدمى در راه منا فع مردم والخصوص گار گران برداشته شود مشتى بازارى مرفع شدن وزىر کجا درک مى کنند مشکلات عدىده بازنشستگانى که عمر وجوانى خود را دراه بهبود تولىد کشور گذاشتن (1825)
Kuwait
۱۳۹۴-۰۵-۱۴ ۱۸:۲۰:۱۲
 
بازنشسه
اىنها همه باهم هم پىاله هستند اساسا قرار بر اىن نبوده ونخواهد بود که قدمى در راه منا فع مردم والخصوص گار گران برداشته شود مشتى بازارى مرفع شدن وزىر کجا درک مى کنند مشکلات عدىده بازنشستگانى که عمر وجوانى خود را دراه بهبود تولىد کشور گذاشتن (1826)
Kuwait
۱۳۹۴-۰۵-۱۴ ۱۸:۲۱:۳۹
 
بازنشسه
اىنها همه باهم هم پىاله هستند اساسا قرار بر اىن نبوده ونخواهد بود که قدمى در راه منا فع مردم والخصوص گار گران برداشته شود مشتى بازارى مرفع شدن وزىر کجا درک مى کنند مشکلات عدىده بازنشستگانى که عمر وجوانى خود را دراه بهبود تولىد کشور گذاشتن (1827)
Kuwait
۱۳۹۴-۰۵-۱۴ ۱۸:۲۱:۵۲
 
اهوازى
خودمان را گول نزنىم اىن از بى عزضگى ما بازنشستگان است ( صبر ومتانت) بهانه است وگرنه مردمى که براى گرفتن حق مسلم خود جرءىت اعتراض نباشند باىد چنىن خفتى را تحمل کنند!،،،، (1828)
Kuwait
۱۳۹۴-۰۵-۱۴ ۱۸:۲۵:۱۰
 
باز نشسته
اسم ترس وبى عرضه گى را صبر ومتانت مىگذارىم کسى براى گرفتن حقش نىاز به متانت ندارد اساسا اىن جماعت معنى زور را بهتر از صبر ومتانت مى فهمند باىد جلوى مجلس اىن بار با خانواده هاىمان ىک فرا خوان در ىک روز معىن اگر چاره ساز نبود!.؟ (1838)
Kuwait
۱۳۹۴-۰۵-۱۵ ۰۳:۴۵:۲۳
 
اقای وزیر مگه مجبوری دروغ. بگی
اخه انسان هم این قدر دروغ میگه
مگه شما مسلمان نیستید که اینقدر دروغ میگید و باعثازار و اذیت بازنشستگان فولاد میشوی
بترس از اه مظلوم ربعی (1848)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۱۷ ۱۷:۲۲:۱۶
 
بازنشسه
اقای ربیعی تا کی باید دل خوش به وعده های شما باشیم..پارسال در اسد اباد. درذافتتاح کنستانتره، درتاریخ18/7/93 چه وعده ایی دادی یادت هست؟،در مورد تاخیر پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد را می گویم،یک سال گذشت ولی هنوز ،در ،پوسیده وعده های شما بر پاشنه بیخیالی وبی تفا وتی می چرخد،،، نکنید،، اقایان ،،وعده دلخوشکنک به مردمان صادق می دانی چه نتیجه ای دارد؟....فقط وفقط نا رضایتی، از تمام سیستم ونظام ، چون به هر حال شما عضوی از این نظام هستید (2625)
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۲۰:۱۷:۴۷