خبرنگار اعزامی ماین نیوز به آلمان گزارش می‌دهد:

برخورد جالب برگزارکنندگان گیفا 2015 با غرفه‌داران و بازدیدکنندگان

27 خرداد 1394 ساعت 20:56

برخورد جالب برگزارکنندگان نمایشگاه گیفا 2015 در دوسلدورف آلمان بعد از پایان مهلت بازدید این نمایشگاه در روز دوم و در ساعت 18 با واکنش یکی از مدیران ایرانی حاضر در این نمایشگاه مواجه شد.


به گزارش خبرنگار اعزامی ماین نیوز به دوسلدورف آلمان، چهار نمایشگاه بزرگ گیفا، متک، ترمپروسس و نیوکاست از دیروز به مدت 5 روز در شهر دوسلدورف آلمان برپا شده‌اند. رویدادی که از آن به عنوان المپیک صنایع فلزی، ریخته‌گری و صنایع معدنی جهان یاد می‌شود. این نمایشگاه همه روزه از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر پذیرای بازدیدکنندگان و غرفه‌داران از سراسر جهان است.

در همین حال نحوه برخورد برگزارکنندگان نمایشگاه گیفا 2015 در پایان روز دوم این نمایشگاه واکنش یکی از مدیران ایرانی حاضر در این نمایشگاه را برانگیخت.

این مدیر ایرانی در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی ماین نیوز به دوسلدورف آلمان با اشاره به اینکه امروز راس ساعت 18 برگزارکنندگان نمایشگاه تنها با نصب اطلاعیه پایان زمان بازدید از نمایشگاه را اعلام کردند، افزود: بعد از آن ما شاهد این بودیم که هیچکس کاری به حاضران در نمایشگاه و غرفه‌داران نداشت و کسانی هم که در حال بازدید از نمایشگاه بودند همچنان به بازدید خود ادامه دادند و مذاکرات در برخی غرفه‌ها نیز ادامه یافت. در واقع با وجود پایان زمان بازدید از نمایشگاه ما شاهد این هستیم که غرفه‌داران می‌توانند حتی تا نیمه‌های شب در غرفه‌های خود بمانند و به مذاکرات خود با مشتریان و پاسخگویی به بازدیدکنندگانشان بپردازند.

او با تحسین این حرکت برگزارکنندگان نمایشگاه گیفا 2015 اظهار کرد: متاسفانه وضعیت در کشور ما کاملا برعکس است و در بیشتر نمایشگاه‌های داخلی شاهد این هستیم که بلافاصله پس از پایان ساعت بازدید بعضا با حالتی ناشایست و غیرمودبانه بازدیدکنندگان و غرفه‌داران از نمایشگاه به بیرون رانده می‌شوند که جا دارد مسئولان برگزاری نمایشگاه‌ها در داخل کشور به این نکات کلیدی توجه کنند و از برگزارکنندگان نمایشگاه‌های معتبری همچون گیفا الگوبرداری کنند.

به گزارش ماین نیوز، نمايشگاه گیفا هر 4 سال یکبار در شهر دوسلدورف آلمان برگزار می‌شود و در واقع ترکیبی از چهار نمايشگاه است که عبارتند از: نمايشگاه ذوب فلزات و قالب‌سازي و ريخته‌گري به نام گيفا (GIFA)، نمايشگاه استخراج فلزات و فناوري‌هاي وابسته به نام متك (Metec)، نمايشگاه بين‌المللي عمليات حرارتي به نام ترمپروسس (Thermprocess) و نمايشگاه بزرگ صنايع قالب به نام نيوكاست (NewCast).

در نمایشگاه امسال گیفا 2015 چهار شرکت ایرانی و در نمایشگاه متک یک شرکت ایرانی غرفه دارند. همچنین دیروز و امروز جمع زیادی از مدیران و کارشناسان صنایع معدنی کشور به ویژه صنعت فولاد از نمایشگاه‌های گیفا و متک 2015 دیدن کردند.


کد مطلب: 25408

آدرس مطلب: http://www.minews.ir/fa/doc/news/25408/برخورد-جالب-برگزارکنندگان-گیفا-2015-غرفه-داران-بازدیدکنندگان

ماین نیوز
  http://www.minews.ir