گروه تجهيزات و ماشين آلات
 
ثبت رکورد حفاری به میزان ۸۵ هزار متر در سال ۹۳
گروه تجهيزات و ماشين آلات - مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران اعلام کرد: بالاترین میزان حفاری اکتشافی این شرکت به میزان 85 هزار متر در سال 1393 به ثبت رسید.
 
به گزارش ماین نیوز، وجیه اله جعفری افزود: یکی از شاخص های اصلی اکتشاف که معمولا ریسک پذیری بالا و همچنین هزینه های زیادی دارد، بخش حفاری است که شرکت تهیه و تولید توانست در این زمینه موفق عمل کند.

وی گفت: بالاترین میزان حفاری شرکت تهیه و تولید پیش از این مربوط به سال 1386 به میزان 76 هزار متر بود اما این شرکت در سال 93 به نیابت از ایمیدرو و مجموعه شرکت در محدوده های تحت پوشش ایمیدرو و تهیه و تولید موفق شد 85 هزار متر حفاری را انجام دهد که بالاترین میزان حفاری در تهیه و تولید محسوب می شود.

جعفری با بیان اینکه امسال نیز برنامه حفاری شرکت با قوت ادامه دارد ، تصریح کرد: پیش بینی شرکت تهیه و تولید برای سال 94 حدود 100 هزار متر حفاری است اما امیدواریم رقمی بالاتر را ثبت کنیم.

مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی در خصوص معدن انگوران نیز اظهار کرد: بالاترین تولید در معدن انگوران نیز مربوط به سال 93 بود زیرا که میزان تولید به مرز یک میلیون تن رسید. تولید سالانه انگوران در سال های قبل بین 600 تا 820 هزار تن بود که تولید 93 یک رکورد محسوب می شود.

تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۹
کد مطلب: 23727