گروه معادن سرب و روی
 
مدیر مالی شرکت عنوان کرد:
پروژه "هوی مدیا" محرک رشد تولید صنعت روی زنگان
گروه معادن >سرب و روی - براساس آخرین اطلاعات درج شده روی سایت کدال، شرکت صنعت روی زنگان درآمد هر سهم را برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه سال 92 به میزان 249 ریال برآورد کرده است. این در حالی است که براساس عملکرد واقعی 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه سال 92، درآمد هر سهم به میزان 161 ریال بوده است.
به گزارش ماین نیوز، به نظر می‌رسد با توجه به رشد جهانی قیمت فلزات، سرمایه گذاری در صنایع معدنی و فلزی با بازدهی مطلوبی همراه باشد از این رو به بررسی وضعیت شرکت صنعت روی زنگان پرداختیم.

براساس گزارش فعالیت شرکت در سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ماه سال ۹۱، "زنگان" در تلاش برای عملیاتی کردن پروژه "هوی مدیا" بوده است.

در این راستا احمدی، مدیر مالی صنعت روی زنگان اظهار کرد: پروژه "هوی مدیا" که جزو برنامه های اعلامی سال ۹۱ بود، تا اواخر بهمن ماه امسال افتتاح خواهد شد و در اسفند ماه تولید آزمایشی خود را آغاز خواهد کرد و امیدواریم تولید اصلی پروژه مذکور از فرودین ماه ۹۳ آغاز شود که با افتتاح پروژه هوی مدیا افزایش چشمگیری در تولید خواهیم داشت که در نهایت باعث رشد سود شرکت خواهد شد.

همچنین، احمدی درباره طرح های توسعه ای سال ۹۳ افزود: شرکت طرح های توسعه ای زیادی در آینده در نظر دارد که هم اکنون طرح های مذکور در دست بررسی می باشند ونتایج آن بزودی اعلام خواهد شد.

مدیر مالی "زنگان" تصریح کرد: در حال حاضر طبق بودجه برآوردی فعالیت می کنیم و به نظر می رسد در گزارش ۹ ماهه نیز پوشش قابل توجه بودجه را داشته باشیم.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۲۲
کد مطلب: 2229
 
۱ نظر
مرجع : بورس نیوز
 


خلیل اصغری
کلی گویی شده واطلاعات کمی در مورد معادن داده شده است (931)
۱۳۹۳-۰۹-۲۴ ۱۹:۵۶:۳۶