گروه صنایع معدنی سیمان
 
سیمان سامان غرب واحد سبز برتر صنعت سيمان شد
گروه صنایع معدنی >سیمان - مدیرعامل شرکت سیمان سامان غرب اظهار داشت: باید اعلام کرد که شرکت سیمان سامان غرب به عنوان واحد نمونه سبز کشور شناخته شده است.
به گزارش ماين نيوز، شهریار گراوندی در مراسم روز هواي پاك گفت: آمارهای موجود نشان می دهد که شرکت سیمان سامان غرب به عنوان بزرگترین صادر کننده صنعت سیمان در کشور شناخته می شود که این نوعی افتخار برای مردم کرمانشاه است.

مدیرعامل شرکت سیمان سامان غرب افزود: امروز شما قدم به کارخانه ای گذاشته اید که به عنوان واحد صنعت سبز کشور از دستان معاون رییس جمهور لوح تقدیر دریافت کرده است.

گراوندی تاکید کرد: همچنین در سال 2014 شرکت سیمان سامان غرب در سمینار "گرین هاورد" در شهر فرانکفورت آلمان به عنوان سبزترین واحد تولید سیمان در دنیا شناخته شد که هم مایه افتخار برای هر ایرانی و نیز هر کرمانشاهی است.

مدیرعامل شرکت سیمان سامان غرب اظهار داشت: زمانی که این کارخانه به بهره برداری رسید، توانستیم با راه اندازی دو خط تولید رکورد تولید سیمان را در کشور بشکنیم.

وی با اشاره به اینکه سهامداران این شرکت از همان روزهای نخستین نگاهی بسیار ویژه به مباحث زیست محیطی داشته اند، ادامه داد: ضرورت دارد که شئونات زیست محیطی در این منطقه که از نظر کشاورزی منطقه ای مهم در کرمانشاه محسوب می شود، رعایت می شد که خوشبختانه توانستیم با استفاده از تجربیات دوستان و همکاران در شرکت سیمان سامان این مهم را رعایت کنیم.

مدیرعامل شرکت سیمان سامان غرب گفت: همچنین شرکت سیمان سامان غرب در بحث فیلتراسیون در سطح کشور واحد نمونه است.

گراوندی بیان داشت: فیلترهای استفاده شده در این شرکت برای خروجی غبار زیر 15 میلی گرم است که این امر تنها با انتخاب تجهیزات مدرن و به روز دنیا مسیر شده است.

وی با تاکید بر اینکه این عدد شاید در سیمان سامان غرب حتی کمتر از 15 میلی گرم باشد، گفت: همچنین این شرکت در بحث مصرف انرژی و صرفه جویی در انرژی، نگرشی زیست محیطی داشته است.

مدیرعامل شرکت سیمان سامان غرب اظهار داشت: در طول این 4 سال فعالیت شرکت سیمان سامان غرب، از حیث مصرف انرژی در پایین ترین حد بوده ایم و حتی جایزه گرفته ایم.

گراوندی بیان کرد: در همین جا از همه همکاران و پرسنل شرکت سیمان سامان غرب به خاطر این همه تلاش در امر تولید و سربلندی کرمانشاهی تقدیر و تشکر می کنم و باید گفت که سیمان سامان غرب افتخاری است برای کرمانشاهیان.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۴۲
کد مطلب: 19936