گروه صنایع معدنی سیمان
 
از 24 تا 27 دی
هفتمین نمایشگاه بین‌المللی سیمان و بتن برگزار می‌شود
گروه صنایع معدنی >سیمان - همزمان با برگزاری هفتمین نمایشگاه بین المللی سیمان و بتن؛ صنعتگران، تولیدکنندگان، واحدهای تحقیقاتی، دانشگاهی و پژوهشی و همچنین شرکتها و واحدهای صنعتی مرتبط؛ جدیدترین فناوریهای ساخت و تولید بتن، پیشرفتهای صورت گرفته این حوزه و نوین ترین تجهیزات صنعت سیمان و صنایع وابسته را ارائه می کنند.
به گزارش ماین نیوز، در این نمایشگاه که از 24 تا 27 دی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، بیش از 120 شرکت داخلی و خارجی از ترکیه، هند، چین، روسیه ،آلمان، امارات و ایتالیا حضور دارند.

حضور شرکتهای خارجی در هفتمین نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن،تکنولوژی های ساخت و ماشین آلات وابسته، نسبت به سال گذشته 5 برابر رشد یافته است و بخش داخلی نیز 60 درصد رشد نشان می دهد. همزمان با برگزاری این نمایشگاه نخستین همایش ملی مدیران صنعت سیمان کشور نیز در سالن همایشهای محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

قرار است در این همایش که به مدت 2 روز برگزار می شود، متخصصان، کارشناسان، استادان دانشگاه‌ها و صنعتگران حوزه صنعت سیمان و بتن و انبوه‌سازان ساختمانی؛ ضمن ارائه آخرین یافته‌های علمی این حوزه از جمله کنترل کیفیت و مدیریت بازار؛ مسائل و مشکلات صنعت سیمان بتن، چگونگی ارتقای کمی و کیفی سیمان تولیدی کشور، بهینه سازی مصرف انرژی و راهکارهای تولید سیمان و همزمان حفظ محیط زیست را بررسی کنند.

در هفتمین نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن؛ انواع تجهیزات و قطعات مربوط به کارخانه آسفالت، دستگاه سرند، دستگاه مرکزی بتن ثابت، سنگ شکن های مخروطی، لوله و متعلقات برای عملیات بتن ریزی فنداسیون ها، دیوارهای برشی و سقف ها، دستگاه معدن، جک بتن شکن، جک ملات شکن، اره برش مغزه بتن، انواع قالب بتن، عمل آوری بتن، میز ویبره، هوامتربتن، اسلامپ، اره برش مستقیم خاک، چکش تراکم، اکستراکشن آسفالت، الکهای دانه بندی، لرزاننده و اولتراسونیک بتن، تجهیزات آزمایشگاه مجهز بتن، تجهیزات کامل آزمایش برش، تجهیزات کامل آزمایش هیدرومتری، تجهیزات کامل آزمایش تراکم، انواع تجهیزات تولید اولیه موادمعدنی، طراحی و اتوماسیون، انواع تجهیزات و ابزار عایق ها، نسوزها و فیلتراسیون و صنایع مرتبط عرضه و در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

قرار است در روزهای برگزاری این نمایشگاه چهار هیئت تجاری و بازرگانی از عراق، افغانستان ، هند و کویت از این نمایشگاه بازدید کنند و با تولیدکنندگان سیمان کشورمان وارد مذاکره شوند. برگزاری چهار کارگاه تخصصی با موضوع های بهینه سازی مصرف سوخت و انرژی در صنعت سیمان و بتن، فناوری های ساخت بتن، سنگ شکن سیار، معدن شن و ماسه، آزمایش دانه بندی مصالح سنگی، آزمایش درصد جذب آب و آزمایش میزان ساییدگی مصالح سنگی و بررسی راههای نوین طرح های اختلاط بتن هم از دیگر برنامه های جانبی هفتمین نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن، تکنولوژی های ساخت و ماشین آلات وابسته است.

هفتمین نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن، تکنولوژی های ساخت و ماشین آلات وابسته در فضایی بالغ بر 8000 مترمربع در سالن های 6 و 7 و فضای باز نمایشگاهی برگزار می شود. این نمایشگاه از 24 تا 27 دی هر روز از ساعت 9 تا 16 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۱۱
کد مطلب: 19216