گروه اكتشاف و زمين شناسي
 
دانشجوی نمونه زمین‌شناسی ایران انتخاب شد
گروه اكتشاف و زمين شناسي - عضو باشگاه پژوهشگران جوان واحد علوم و تحقیقات، دانشجوی نمونه سال 1393 زمین شناسی ایران شناخته شد.
به گزارش ماين نيوز، دانش آموخته واحد علوم و تحقیقات و عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان این واحد در هجدهمین همایش انجمن زمین شناسی ایران و نهمین دوره انتخاب دانشجوی نمونه این انجمن به عنوان دانشجوی نمونه زمین شناسی سال 1393 کشور برگزیده شد.

در کارنامه علمی دکتر رامین صمدی علاوه بر چاپ مقالات تخصصی در ژورنال های معتبر داخلی و بین المللی می توان به ارائه داده های ژئوشیمیایی نوین، تحقیق و پژوهش های علمی، تألیف و ترجمه کتب تخصصی در زمینه های سنگ شناسی و کانی شناسی اشاره کرد.

همچنین همکاری وی در پروژه های تحقیقاتی با دانشگاه ها و مؤسسات مطالعاتی و تحقیقاتی معتبری مانند دانشگاه کوچی و موسسه مطالعات تحولات کره زمین، بخش علوم و فناوری کشور ژاپن؛ دانشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی؛ دانشگاه های ویرجینیاتک، تگزاس و بوستون آمریکا؛ دانشگاه اونتاریوی غربی کانادا و دانشگاه کره در کره جنوبی از دیگر فعالیت های علمی و تحقیقاتی در حال پیگیری این پژوهشگر و محقق برجسته است.

در اختتامیه هجدهمین همایش انجمن زمین شناسی ایران که چهارم دی ماه سال جاری در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد از دکتر صمدی به پاس فعالیت های علمی و پژوهشی وی، تقدیر به عمل آمد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۵۴
کد مطلب: 18547
 
۳ نظر
 


به فرد فرد جامعه دانشجویی زمین شناسی و جناب دکتر صمدی تبریک می گویم. (986)
۱۳۹۳-۱۰-۰۸ ۱۷:۵۱:۱۰
 
آیا حمایت از نخبه ها واقعیت دارد ؟
ای کاش مدیریت دانشگاه های آزاد و دولتی بتوانند نیروهای نخبه را جایگزین برخی نیروهای ضعیف فعلی که کیفیت علمی دانشگاه آزاد را زیر سوال می برند بنماید و قدرت عملی کافی در این زمینه را پیدا کند. در بین استادان دانشگاه آزاد و حتی برخی دانشگاه های دولتی برخی افراد هستند که فاقد وجاهت علمی کافی و شایسته برای این موقعیت هستند...متاسفانه کسی هم به فکر سرنوشت علمی کشور نیست... برخی از ایشان ما دانشجویان را تنها منابع مالی میبینند نه ذخایر فکری کشور! آیا حمایت از نخبه ها واقعیت دارد ؟ یا یک رویاست؟ فعلا که تشویق و جایزه برای نخبگان است و انتخاب برای موقعیت هیات علمی برای دیگران!! خدا به کشور رحم کند... (1165)
France
۱۳۹۳-۱۱-۲۷ ۲۳:۱۳:۵۴
 
ملت
وضعیت جذب هیات علمی در ایران خیلی بدتر شده
فقط اعلام نیاز میشه بدون اینکه واقعا انتخاب یا حتی جذبی اتفاق بیوفته!! (1166)
France
۱۳۹۳-۱۱-۲۸ ۰۰:۵۶:۵۷