گروه صنایع معدنی سیمان
 
خروج سیدان و جهانگیری از هیات مدیره سیمان تهران
داوود مختارپور مدیرعامل سیمان تهران شد
گروه صنایع معدنی >سیمان - مدیرعامل شرکت سیمان تهران تغییر کرد. براین اساس سیدعطاءاله سیدان جای خود را در سمت مدیرعاملی سیمان تهران به داوود مختارپور داد.
 
به گزارش خبرنگار ماین نیوز، به استناد مصوبه مجمع 23 تیر ماه سال جاری و جلسه هیات مدیره 23 آذر ماه امسال شرکت سیمان تهران تغییراتی در هیات مدیره این شرکت رخ داد که از آن جمله می‌توان به تغییر مدیرعامل سیمان تهران اشاره کرد.

براین اساس سیدعطاءاله سیدان که به نمایندگی از شرکت سیمان هگمتان (سهامی عام) در سمت عضو هیات مدیره و مدیرعامل سیمان تهران قرار داشت، جای خود را به داوود مختارپور داد. همچنین اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهوری نیز که تاکنون در هیات مدیره سیمان تهران به نمایندگی از بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی حضور داشت، کرسی خود را به مهدی تفضلی واگذار کرد.

سایر کرسی‌های هیات مدیره سیمان تهران بدون تغییر باقی ماندند.

اعضای هیات مدیره سیمان تهران و نمایندگان آنها و سمت هر یک به شرح زیرند:
شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس، سیدمحمد اتابک، رئیس هیات مدیره، غیرموظف
بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، مهدی تفضلی، نائب رئیس هیات مدیره، غیرموظف
شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه‌گذاری سینا، عبدالحمید توسلیان، عضو هیات مدیره، موظف
شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری بانک مسکن، غلامحسین عرب حسنخانی، عضو هیات مدیره، غیرموظف
شرکت سیمان هگمتان (سهامی عام)، داوود مختارپور، عضو هیات مدیره، موظف

داوود مختارپور دارای مدرک تحصیلی لیسانس مدیریت بازرگانی بوده و سابقه فعالیت در صنعت سیمان از جمله به عنوان مدیرعامل سیمان همگتان را در کارنامه کاری خود دارد.

به گزارش ماین نیوز، شرکت سیمان تهران در سال 1333 تاسیس و در سال 1335 وارد مدار تولید شد. در حال حاضر ظرفيت اسمی توليدي سيمان تهران بالغ بر 12 هزار و 100 تن در روز است.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۵۸
کد مطلب: 18092