گروه صنایع معدنی سیمان
 
تغییرات گسترده در هیئت مدیره بزرگترین هولدینگ سیمان کشور
گروه صنایع معدنی >سیمان - هیئت مدیره بزرگترین هولدینگ سیمان کشور دستخوش تغییرات اساسی شد.
به گزارش خبرنگار ماین نیوز، در تازه ترین اطلاعیه درج شده روی سیستم جامع اطلاع رسانی ناشران عنوان شده که به استناد مصوبه مجمع ۲۰ شهریور سال جاری و جلسه هیئت مدیره ۱۹ آذر امسال اسامی اعضای جدید هیئت مدیره و نمایندگان آنها و سمت هر یک در شرکت فارس و خوزستان اعلام شده است.

براین اساس سیدبهاءالدین علائی فرد به نمایندگی از شرکت کارخانجات سیمان صوفیان، مرتضی لطفی به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری تامین، مجتبی تقی پور به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری تدبیر، مصطفی پارسا به نمایندگی از شرکت سیمان ارومیه، حافظ کمال هدایت به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، جواد داوری آشتیانی به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری صبا تامین و علی محمد حریری به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی نفت ۷ عضو جدید هیئت مدیره شرکت سیمان فارس و خوزستان هستند.

از بین اعضای قبلی هیئت مدیره این شرکت تنها مرتضی لطفی همچنان در هیئت مدیره سیمان فارس و خوزستان باقی مانده و به عنوان مدیرعامل این شرکت نیز به فعالیت خود ادامه خواهد داد. حافظ کمال هدایت رئیس هیئت مدیره و جواد داوری آشتیانی نیز نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان فارس و خوزستان هستند.

شركت سيمان فارس و خوزستان با بيش از شش دهه فعاليت به عنوان شركت مادر تخصصي، بزرگترین گروه تولیدکننده سیمان در کشور و منطقه بوده كه با دارا بودن ۳۳ شرکت فرعی زیرمجموعه در صنعت سیمان و صنایع وابسته به سیمان در حال فعالیت است. شرکت فارس و خوزستان ۱۲ شرکت تولیدکننده سیمان را تحت پوشش خود دارد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۵۵
کد مطلب: 1764