گروه صنایع معدنی فولاد
 
فولاد هرمزگان به عنوان صادرکننده نمونه معرفی شد
گروه صنایع معدنی >فولاد - همزمان با روز ملی صادرات طی آیین ویژه ای که برگزار شد، شرکت فولاد هرمزگان در هرمزگان به عنوان صادرکننده نمونه، نشان صادراتی را دریافت کرد.
به گزارش ماین نیوز؛ کیومرث بهرامی معاون بهره برداری فولادهرمزگان در حاشیه برگزاری این آئین پس از دریافت لوح سپاس و تندیس ویژه، کسب این موفقیت بسیار ارزشمند را به کلیه همکاران سخت کوش فولادهرمزگان تبریک گفت واظهار امیدواری نمود: با همت وهمدلی کارکنان شرکت، شرایطی فراهم شود که در سالهای بعد از نظر دیگر شاخصه ها حضور موثر در عرصه های ملی و بین المللی بیشتر فراهم شود.

وی یکی از راهکارهای مهم برای رشد و توسعه را ایجاد بازارهای صادراتی جدید ذکر نمود وگفت: این مهم که با همت همه کارکنان خستگی ناپذیر فولادهرمزگان اتفاق افتاد بیانگر پتانسیل مناسب هرمزگان در تولید و صادرات فولاد است.

مدیر فروش و بازاریابی با اشاره به اینکه تعداد محموله صادراتی در سال 93 شش ماهه اول ششمحموله است، افزود: محصولات فولادی شرکت فولاد هرمزگان به کشورهای اروپایی و آسیاییصادر شده است.

مهدی شکری زاده گفت: سال گذشته، بیش از87 هزار و 860 تن تختال صادر شد وهمچنین میزان صادرات در شش ماهه ابتدای سال 93 نسبت به مدت مشابه سال گذشته 188درصد رشد داشته است.

وی افزود: شرکت فولاد هرمزگان به عنوان پیشرفته ترین شرکت فولادی کشور توانستهاست در مدت زمان کوتاهی از زمان راه اندازی تاکنون خود را در بازارهای جهانی بهعنوان یک برند معتبر معرفی کند و تختال خود را به عنوان یک تختال با کیفیت دراختیار مشتریان قرار دهد. اعلام رضایت از طرف مشتریان تا کنون و افزایش تقاضا برایمحصولات فولاد هرمزگان، خود موید این مطلب است.

مدیر فروش و بازاریابی شرکت فولاد هرمزگان بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات کهخود باعث تولید محصول با کیفیت می شود، تولید تختال با ابعاد مختلف از عرض 900 تادو هزار میلی متر و ضخامت های 200 و250 میلی متر، تولید تختال با گریدهای خاص ازجمله مزایا و امتیازات فولاد هرمزگان در بخش صادرات است.

وی فولاد هرمزگان را از ظرفیت های بزرگ، مهم و محورهای توسعه استان هرمزگاندانست و خاطرنشان کرد: فاصله پنج کیلومتری با اسکله منطقه ویژه و بندر شهید رجاییدر کنار خلیج فارس بهترین شرایط برای تولید و صادرات فولاد را دارد.

مدیر روابط عمومی فولادهرمزگان نیز اظهار داشت: یکی از مهمترین ابزارهای استراتژی توسعه صادرات، برخورداری از مزیت نسبی در گردونه مبادلات خارجی است و این شرکت هم از نظر تولید و همچنین به دلیل مجاور با آبهای آزاد شرایط مناسبی برای صادرات دارد.

فردوس امیری توسلی گفت: آنچه که بدست آمد بدون شک در پرتو تلاش و همت مجموعه مدیریتی و کارکنان فولادهرمزگان به دست آمده که پایه های اولیه و مستحکمی است برای گسترش کسب روزافزون بازارهای هدف و رشد

صادرات غیر نفتی که آثار پربهای آن در فرداهای آینده، پدیدار خواهد گشت.

وی ضمن تبریک انتخاب این شرکت به عنوان صادرکننده ی نمونه اظهار امیدوراری نمود: که با برنامه ریزی هوشمندانه، گام های استوارتری برای اعتلای ایران توسط توسط شرکت برداشته شود.

توسلی تصریح کرد: مسولان استان و کشوری در ادامه حمایتهای خود بخشی از معادن کشور را به منظور تولید و صادرات پایدار به فولادهرمزگان اختصاص دهند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۴۶
کد مطلب: 15471