نماینده مردم اسدآباد:

غیرمتخصص‌ها در مورد کارخانه کنسانتره اسدآباد اظهار نظر نکنند

11 شهريور 1393 ساعت 17:07

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی غیر متخصص‌ها در مورد کارخانه گندله‌سازی و کنسانتره اسدآباد حرف‌هایی می‌زنند که نشان از نداشتن تخصص آن‌ها است.


به گزارش ماين نيوز، بهروز نعمتی اظهار داشت: برخی افراد غیرمتخصص حرف‌هایی در مورد کارخانه‌های کنسانتره و گندله‌سازی می‌زنند که نشان از بی تخصصی آن‌ها است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: کارهای گزینشی نیروهای کارخانه کنسانتره انجام‌شده و این کارخانه نیز با حضور وزیر کار، رفاه و تأمین اجتماعی تا پایان شهریورماه افتتاح می‌شود.

وی افزود: کارخانه کنسانتره نیز 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که امیدواریم که کارخانه گندله‌سازی نیز تا پایان امسال به بهره‌برداری برسد.

نعمتی کارخانه کنسانتره را عملی برای جلوگیری از خام فروشی دانست و گفت: با افتتاح این کارخانه دیگر شاهد فروش سنگ‌آهن خام نخواهیم بود و با تبدیل آن به گندله ارزش فروش آن چندین برابر افزایش می‌یابد.

وی اظهار داشت: در مجموعه شهرک صنعتی اسدآباد یک سرمایه‌گذار در حال فعالیت فولادسازی است که بحث‌های ارزی آن حل شده و 25 میلیون دلار از محل صندوق توسعه ملی برای این شخص تأمین‌شده و مجوزهای لازم نیز برای این کارخانه گرفته ‌شده است.


کد مطلب: 13262

آدرس مطلب: http://www.minews.ir/fa/doc/news/13262/غیرمتخصص-ها-مورد-کارخانه-کنسانتره-اسدآباد-اظهار-نظر-نکنند

ماین نیوز
  http://www.minews.ir