گروه اكتشاف و زمين شناسي
 
بارگذاری تمام محدوده‌های معدنی در کاداستر
گروه اكتشاف و زمين شناسي - مدیرکل دفتر امور اکتشاف از بارگذاری تمام محدوده‌های معدنی کشور در سامانه کاداستر خبر داد و گفت: در راستای شفاف سازی فعالیتهای معدنی و پس از به روز رسانی اطلاعات، کلیه محدوده‌های معدنی کشور برای رؤیت عموم در سامانه کاداستر معدن بارگذاری شده است.
به گزارش ماین نیوز، اسدالله کشاورز افزود: پس از رفع تمام نواقص سامانه و اطمینان از صحت عملکرد آن و همچنین نهایی شدن وضعیت ساماندهی محدوده‌های معدنی امکان ثبت اینترنتی برای کل کشور فراهم خواهد شد.

وی افزود: در حال حاضر سامانه کاداستر معدن تا پایان مرحله صدور پروانه اکتشاف تکمیل و به صورت آزمایشی در استان آذربایجان شرقی در حال اجرا است تا ضمن برقراری امکان ثبت درخواست و صدور پروانه اکتشاف برای متقاضیان، ایرادات و کاستی‌های آن مشخص و برطرف شود.

کشاورز گفت: با توجه به بارگذاری تمام محدوده‌های معدنی کشور در این سامانه و قابل رویت بودن آن برای همگان، از این پس متقاضیان ثبت محدوده اکتشافی می‌توانند قبل از ارائه درخواست با مراجعه به این سایت به نشانی cadastre.mimt.gov.ir از آزاد بودن محل مورد تقاضا اطمینان حاصل کنند.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۵
کد مطلب: 12471
 
۳ نظر
 


سیدحقیقت محمدیان مالک معدن سنگ گچ :گچ بلند گچساران
با سلام معدن سنگ گچ : گچ بلند گچساران دارای بیش از پنج میلیون تن ذخیره با خلوص بالای 98 درصد خالصترین سنگ در دنیا می باشد و به علت فراوانی و غنی ترین ماده معدنی سنگ گچ محل جغرافیائی آن را گچساران وبه همین نام شهرستان گچساران یکی از شهرستانهای استان کهگیلویه و بویراحمد نام گرفته است . (2156)
۱۳۹۴-۰۷-۱۸ ۱۱:۰۰:۵۳
 
مجید بزرگپور
معدن مرمریت جندق (2229)
۱۳۹۴-۰۸-۰۷ ۲۳:۳۳:۲۱
 
ابراهیم
خیلی خوشحالم بابت این طرح که حق به حق دار میرسه.وسپاس ازشما دوستان که درتلاشیدتامنابع طبیعی که نبایدتخریب بشن جلوی تخریبشان را میگیرید.متشکرم (2370)
۱۳۹۴-۰۹-۲۳ ۱۷:۰۹:۵۶