گروه صنایع معدنی فولاد
 
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه خبر داد:
آمادگی مجتمع فولاد مبارکه برای همکاری با مراکز علمی و تحقیقاتی
گروه صنایع معدنی >فولاد - مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: مجتمع فولاد مبارکه آماده همکاری و تعامل با دانشگاه‌ها و مراکز علمی و تحقیقاتی در حوزه‌های مختلف تکنولوژیکی، محیط‌زیست، ایمنی و بهداشت است.
به گزارش ماين نيوز، بهرام سبحانی در جریان دیدار رئیس دانشگاه شیراز و تعدادی از اساتید دانشگاه‌های شیراز و اصفهان از شرکت فولاد مبارکه با اشاره به وسعت فعالیت‌ها و تنوع تکنولوژی در شرکت فولاد مبارکه اظهار کرد: این شرکت به دلیل گستردگی فعالیت‌هایش، یک صنعت فراگیر و دانشگاهی کاربردی است که ارتباط تنگاتنگی با دانشگاه‌ها و مراکز علمی، تحقیقاتی و پژوهشی کشور دارد.

وی افزود: سالانه ده‌ها پروژه تحقیقاتی در زمینه‌های مختلف با همکاری دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی کشور در فولاد مبارکه اجرا می‌شود که اثرات بسیار خوبی در روند فعالیت‌های این شرکت داشته است.

مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان تصریح کرد: در شرایط کنونی فاصله بین درآمدها و هزینه‌های بنگاه‌های اقتصادی بسیار کاهش یافته است چرا که هزینه‌ها سال به سال افزایش می‌یابد ولی درآمد بنگاه‌های اقتصادی کاهش داشته است.

وی افزود: بنگاه‌های اقتصادی باید در مسیری حرکت کنند که بتوانند با کاهش هزینه‌های تولید، درآمد بیشتری نصیب سازمان نمایند و این مسیر با انجام پروژه‌های تحقیقاتی مشترک با دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی در زمینه‌های مختلف میسر می‌شود و از این طریق بهره‌وری لازم در زمینه‌های مختلف نیروی انسانی، مواد، انرژی، محیط زیست افزایش و هزینه‌ها به طور چشمگیری کاهش یابد.

سبحانی با اشاره به اینکه انجام پروژه‌های تحقیقاتی باید کاربردی و نتیجه گرا بوده و ارزش افزوده برای سازمان ایجاد کند، افزود: ما آمادگی خود را برای همکاری و تعامل هر چه بیشتر با دانشگاه‌ها و مراکز علمی و تحقیقاتی در حوزه‌های مختلف تکنولوژیکی، محیط زیست، ایمنی و بهداشت، نیروی انسانی، انرژی، ماشین آلات و تجهیزات، مواد اولیه و ... اعلام می‌داریم و امید است با همکاری بیشتر بتوانیم به اقتصاد و صنعت کشور بیش از پیش کمک کنیم.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۲
کد مطلب: 12039