نظرسنجی کیتکو از خوانندگان:

بهای جهانی طلا و نقره به روند صعودی خود ادامه خواهد داد

1 تير 1393 ساعت 12:49

با افزایش چشمگیر قیمت جهانی طلا و نقره در هفته گذشته اکثر خوانندگان کیتکو نیوز نیز بر این باورند که روند صعودی قیمت فلزات گرانبها ادامه خواهد یافت.


به گزارش ماين نيوز، سئوال اصلی این است که آیا روند صعودی قیمت طلا و نقره ادامه خواهد یافت یا این روند کوتاه مدت و مقطعی بوده است.

بر اساس این گزارش اکثر خوانندگان کیتکو نیوز بر این باورند که افزایش مجدد قیمت طلا و نقره سرآغاز روند صعودی قیمتها در بازارهای جهانی خواهد بود. از 135 خواننده کیتکو نیوز بیش از 70 درصد یعنی 95 نفر اعلام کردند روند صعودی قیمت طلا و نقره ادامه خواهد یافت.

29 درصد خوانندگان یعنی 39 نفر نیز پیش بینی کردند افزایش قیمت طلا و نقره روندی مقطعی و کوتاه مدت خواهد بود. تازه ترین نظرسنجی کیتکو نیوز از کارشناسان اقتصادی نیز نشان می دهد قیمت طلا در هفته آینده با افزایش روبر خواهد شد.

استیو اسکاکالوسی مدیر ارشد موسسه تی دی سکیوریتی نیز تاکید کرد: به نظر من بحران عراق تاثیر زیادی بر افزایش قیمت طلا داشته ولی من هنوز منتظر اطلاعاتی هستم که نشان دهد آیا روند صعودی قیمت طلا ادامه خواهد یافت یا نه.

وی افزود: اگر قیمت طلا نتواند سطوح مقامتی بعدی را بشکند طی هفته آینده با کاهش روبرو خواهد شد. موسسه بارکلیز کاپیتال نیز پیش بینی کرده است که بهبود شاخص سهام در بازارهای جهانی موجب کاهش قیمت طلا در روزهای آینده خواهد شد.


کد مطلب: 10104

آدرس مطلب: http://www.minews.ir/fa/doc/news/10104/بهای-جهانی-طلا-نقره-روند-صعودی-خود-ادامه-خواهد

ماین نیوز
  http://www.minews.ir