گزارش تصویری/گشتی در ششمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران
گروه معادن >فلزات گرانبها - ششمین نمایشگاه بین‌المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته از پنجشنبه 24 بهمن ماه در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران برپا شده و تا یکشنبه 27 بهمن ماه نیز برپا خواهد بود.
 
 
به گزارش خبرنگار ماین نیوز، شاید تصور کنید که بازدید از نمایشگاه طلا و جواهر تنها از سوی بانوان با استقبال مواجه می شود اما باید بدانید این نمایشگاه برای مردان هم جذابیت های خاص خود را دارد.

به غیر از طلا و جواهر و مصنوعات مرتبط با آن مانند ساعت، می توانید در این نمایشگاه انواع و اقسام سنگها و گوهرهای قیمتی را نیز مشاهده کنید که دیدن برخی از این سنگها که رنگ آمیزی دیدینی هم دارند باعث تازه شدن روح آدمی می شود.

بد نیست بدانید که ایران یکی از غنی ترین کشورهای دنیا از نظر تنوع سنگهای قیمتی بوده و طبق گفته کارشناسان کشور ذخایر عظیمی از سنگها و گوهرهای قیمتی دارد که بیشتر آنها تاکنون دست نخورده باقی مانده اند.

این گزارش تصویری مجموعه ای از جذاب ترین عکسهای خبرنگاران رسانه های مختلف و همچنین تعدادی از عکسهای خبرنگار ماین نیوز است.

نکته عجیبی که خبرنگار ماین نیوز در حین بازدید از نمایشگاه طلا و جواهر تهران با آن برخورد کرد این بود که مسئول یکی از غرفه ها در اقدامی تعجب آور خواستار عکس نگرفتن از محصولات به نمایش درآمده این غرفه شد!
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۰۰:۰۹
کد مطلب: 3569