گزارش تصویری/نعمت زاده در صحن علنی مجلس
گروه صنایع معدنی - ششمین کارت زرد مجلس شورای اسلامی به وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت یازدهم تعلق گرفت. نمایندگان از پاسخ نعمت زاده به سوال حسن کامران قانع نشدند.
 
 
 به گزارش ماین نیوز، نمایندگان در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 24 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در راستای طرح سؤال حسن کامران نماینده اصفهان از وزیر صنعت، معدن و تجارت با 111 رأی موافق، 101 رأی مخالف و 14 رأی ممتنع از مجموع 237 نماینده حاضر از پاسخ وزیر قانع نشدند.

علت وضعیت ناگوار بازنشستگان صنعت فولاد و عدم پرداخت مستمری آنان و یا دیرکردهای غیرقابل توجیه موضوع سؤال نماینده اصفهان از نعمت زاده بود.

این پرسش پیش از این در کمیسیون اجتماعی مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفته بود اما به دلیل عدم اقناع نماینده پرسش‌گر از پاسخ‌های وزیر، این سوال برای بررسی بیشتر با صحن علنی موکول شده بود.

این ششمین کارت زرد مجلس شورای اسلامی به وزرای دولت یازدهم پس از علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد، علی جنتی وزیر ارشاد، رضا فرجی دانا وزیر علوم، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش، به شمار می رود. ابراهیم علی پناه عکاس خانه ملت و ابولفضل سلمانزاده عکاس مهر از صحن علنی عکاسی کرده اند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۵۰
کد مطلب: 11207